Летчица• 29 января в 15:20
Крінжові продажі
Виставила б/у річ на сайті з 3 букв, ціна символічна - 100 грн, оплата одразу на карту, бо ходити туди-сюди, якщо якийсь унікум не прийде за посилкою не хочу.
Написав один: Давайте інший варіант продажу, щоб я вас потім не шукав
Вибачте, не можу зупинитися ржати))
Тюрюнь_Тюнь• 29 января в 16:07
Ответ дляТоптунша
Рейтинг сейчас зарабатывается только от оформленной и полученной доставки.
Вобще пофик на него. Мой аккуант с 2018года, весьма успешный. И что вы думаете, пишет какой то черт с регистрацией 2 дня и спрашивает, а не обману ли я его?)
Топтунша• 29 января в 16:09
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я там еще со времен Сландо.
Тюрюнь_Тюнь• 29 января в 16:13
Ответ дляТоптунша
Я там еще со времен Сландо.
Я тоже была, но при переезде не смогла поменять почту с ру
Скляна миша• 29 января в 18:41
Ответ дляЛетчица
В мене більше 100 продаж і високий рейтинг, не довіряє - хай купує в інших)
Больше 100 продаж олх доставкой, но именно эту вещь по предоплате. Хороший повод задуматься, почему.
Пишущаяся• 29 января в 19:56
Ответ дляЛетчица
Саме так, копійчану річ іди відправ укрпочтою, відстій чергу, упакуй за свій рахунок, він ще не забере або загубиться...
Ну а як ви хотіли? Тому іноді каще викинути ту річ за 100 грн, ніж купувати оголошення, переписуватись з притрушеними, відправляти, забирати, бо плани помінялись. От мені сьогодні пише одна, куплю за стільки то олх доставкою, щоб сьогодні відправили, і це в 6 годин вечора. Зроби їй знижку, вона оформе олх доставку, і біжи відправляти, бо може вона забере з пошти.
Отжигающая• 29 января в 20:19
Ответ дляТоптунша
И уже почти год наблюдаю одно объявление без доставки, которое раз в месяц обновляется и все никак не продастся. Я бы и купила, но доставки нет и я не куплю.
Не моє часом)))) Продаю хутряні шльопанці пума, хочуть примірку постійно, але так пару разів їх приміряють на пошті і їх можна буде викинути, тому без примірок, поновлюю, вони мені не муляють