Патріотка з дивану• 29 января в 20:26

Купили квартиру. Все

Не в Україні . Нікому не кажу, але стриматися не можу
Мала просто з кимось поділитися
Все.
Що хотіла те сказала
автор Патріотка з дивану • 29 января в 22:47
Ответ дляЛижТолько
А ещё скажите вы там работаете или на Украину?
Але де ви працюєте немає різниці. Коли купувала у 22 ще не працювала тут
Ответ дляСливочная пенка
Вітаю. Молодці.
Дякую ❤️❤️❤️
ЛижТолько• 29 января в 22:47
Ответ дляПатріотка з дивану
В Україні мовчите.
Поляки декларують за три секунди )
Заповнюєте документ і поїхали далі
Та тут в 2022 была тема как девушка декларировала и наши ей ’ зарубили’ некоторые квитанции.... Про поляков не рассказывала.... А полякам на границе при декларации что показывать надо?
ЛижТолько• 29 января в 22:48
Ответ дляПатріотка з дивану
І там і на Україну і на Литву.
В Польше фоп сложно открыть?
автор Патріотка з дивану • 29 января в 22:49
Ответ дляЛижТолько
Навіть гроші не рахують ))
Ответ дляЛижТолько
В Польше фоп сложно открыть?
Не підкажу
Вибачте
Але нічого складно більш ніж впевненна
ЛижТолько• 29 января в 22:50
Ответ дляПатріотка з дивану
Навіть гроші не рахують ))
Спасибо ....я б не подумала что польская сторона не поинтересуется а декларировала ли я ’ дома’
З родзинкою• 29 января в 22:50
Ответ дляПатріотка з дивану
85К Польша . 2,5 кімнати)
Комуналка з 1 березня 2025 приблизно 200 євро
Все ок )
Ого. Хороший варіант.
РокерША• 29 января в 22:50
Ответ дляПатріотка з дивану
Я вам дуже вдячна ❤️
Мені просто потрібні таку хороші слова всі все.
А як так вийшло в житті, що немає, кому розповісти про такий важливий, приємний та довгоочікуваний крок?
Всі навкруги заздрісні криси, так?
автор Патріотка з дивану • 29 января в 22:51
Ответ дляЛижТолько
Їм байдуже на кордоні але документи потрібно мати бо податкова може запитати
ЛижТолько• 29 января в 22:51
Ответ дляПатріотка з дивану
Документы ты какие вы имеете ввиду ?
автор Патріотка з дивану • 29 января в 22:52
Ответ дляРокерША
Всі навкруги заздрісні криси, так?
Ні) але поки не заїду - не скажу
Бо якщо щось піде не так, скажуть пиздуХа)
Ответ дляЛижТолько
Документы ты какие вы имеете ввиду ?
Легальність походження коштів
З родзинкою• 29 января в 22:53
Ответ дляОбстановщица
Я когда читаю, что люди, такие счастливые, пишут что они купили квартиру в Польше, искренне не понимаю, чему они радуются? Что хорошего ждет в Польше украинца?
А що поганого? В своєму житлі, роботу вже якось матимуть. Мови близькі, менталітет близький. Чи на заробітки мотатись добре а жити має бути погано?
В курсі діла• 29 января в 22:54
Ответ дляПатріотка з дивану
Легальність походження коштів
автор, это не вы не так давно создавали темы отдыха с мужем военным на курорте?то ли египет, то ли турция. что муж без ноги, в отпуск приехал.
ЛижТолько• 29 января в 22:54
Ответ дляПатріотка з дивану
Легальність походження коштів
Договора про укр сделку?
В курсі діла• 29 января в 22:55
Ответ дляПатріотка з дивану
1) купляли тоді 2 квартири під здачу
2) купили зараз щоб жити
3) у 22 рокі можна було покласти кошти в банк без проблем, зараз потрібні документи
это вы третью квартиру купили, наскладировав деньги из-под сдачи жилья?
автор Патріотка з дивану • 29 января в 22:59
Ответ дляВ курсі діла
Чяво?
автор Патріотка з дивану • 29 января в 23:00
Ответ дляВ курсі діла
Ні
З родзинкою• 29 января в 23:02
Ответ дляОцененная
Вы действительно так рады за анонима? Мне например, безразлично, потому что я не знаю, ни кто это, ни где купил, ни чем челове жил, ничего. Просто пустое место. Как можно радоваться за анонима??
Ну я згадала, як ми свою першу квартиру купили, які були щасливі, планували і робили ремонт. Це просто власний досвід спроеційований на іншу, нехай і незнайому, людину. Чому не порадіти.
Весела пiсенька• 29 января в 23:02
Ответ дляПерша леді колгоспу
Автор поздравляю. Мы в Варшаве купили 85 метров, коммуналка без отопления 300 дол. дороговато конечно но что делать. ЖК уже сдался, квартира в процессе ремонта
Де у людей такі гроші? На такі квартири. Поляки роками не можуть собі купити нічого
Единорог_помог• 29 января в 23:05
Ответ дляОбстановщица
А українця в Україні ?
Весела пiсенька• 29 января в 23:08
Ответ дляПатріотка з дивану
Ні) але поки не заїду - не скажу
Ким ви працюєте що маєте гроші на покупку квартир за кордоном?
З родзинкою• 29 января в 23:08
Ответ дляКошка Мурка
Супер, але більше нікому не кажіть! Ставлення друзів/родичів зміниться однозначно
Чому так? Коли сестра квартиру купила, то я раділа мабуть більше неї)
Единорог_помог• 29 января в 23:12
Ответ дляШанельКуКу
85 к??? Боже. Зачем? Люди больные
Ага
Як мають кошти на квартиру то хворі ?
Заздрість вона така
Единорог_помог• 29 января в 23:15
Ответ дляВесела пiсенька
Та точно
Всі знайомі поляки або будують будинки або вже
Весела пiсенька• 29 января в 23:17
Ответ дляЕдинорог_помог
Ага
Як мають кошти на квартиру то хворі ?
Заздрість вона така
Я заздрю, чесно. Не розумію звідки у людей такі гроші. Ну явно ж не на зарплату живуть
Весела пiсенька• 29 января в 23:19
Ответ дляЕдинорог_помог
Та точно
За оцінками HREIT, які ґрунтуються на даних Центрального статистичного управління та Євростату, понад 2,5 мільйона поляків у віці 25-34 років все ще живуть із батьками, незважаючи на те, що більшість із них (80%), працюють.

52,9% – саме стільки 25-34-річних поляків живуть із батьками, згідно з останніми даними Євростату. Це найгірший результат за всю історію проведення опитування. На підставі цих даних можна зробити висновок, що, незважаючи на запровадження 2023 року програми «Безпечний кредит під 2%», яка мала полегшити молодим полякам купівлю першого житла, їхня житлова ситуація не покращилася.
Жирафовое варьенье• 29 января в 23:21
Автор, вітаю!
Теж думала купити, але останнім часом такий негатив скрізь від поляків, так морди кривлять....
На дорогах, підрізають, не пропустять, бо машина на укр номерах....
Я у Варшаві, думала теж осісти, бо аренда дуже висока, але цей снобізм і погляд з під лоба....
Я погано знаю мову, а вони спеціально ’ не розумєєм’
В Катовіце як відношення до наших?
Единорог_помог• 29 января в 23:22
Ответ дляВесела пiсенька

Кожен другий з житлом