Патріотка з дивану• 29 января в 20:26

Купили квартиру. Все

Не в Україні . Нікому не кажу, але стриматися не можу
Мала просто з кимось поділитися
Все.
Що хотіла те сказала
Не рахую, а вважаю• 30 января в 00:41
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ні не всюди, я жила в Штатах і вернулася по роботі сюди, тому знаю як вони там себе поводять і як тут.
Так, перепитують чи думаєте важко зрозуміти jeden і все таке?)) А потім ах jeden... з дикцією у мене все ок.
Я до них відношуся норм, без претензій, але присмикатися перед ними і не буду.
так і перед вами ніхто ’присмикатися’ не буде Ви себе почитайте... без претензій вона... все таки я права, як ви - так і до вас.
Жирафовое варьенье• 30 января в 00:44
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А я і не прошу, просто в сфері обслуговування можна бути ввічливими, правильно ж?
Смайликівна• 30 января в 00:45
Ответ дляЦікавий писочок
А що поганого, особливо в порівнянні з Україною ?
Киев голосеевский район, дом 2015 года. 75метров с ремонтом техникой, 2 балкона, до Хрещатика 20-30 минут...86тыс, трёшка 94... на хер мне какая то деревня Котовица, пахать на поляков, не выезжала с начала войны и нормально привыкла к налётам, работаю, живу...если созрею на покупку за границей то это будет Берлин или что то в Болгарии, Испании, Португалии... ближе к морю
Смайликівна• 30 января в 00:48
Ответ дляПатріотка з дивану
Трохи менше 55 плюс два підвали і тамбур свій зробити можна
55 метров без ремонта за 85К в Чигирях...ну я вас конечно поздравляю-своё жильё это важно, но никогда бы не купила
Жирафовое варьенье• 30 января в 00:52
Ответ дляСмайликівна
То ж Польща, вони нас гноблять на кожному кроці, а ми їм грошенят навезли....
А ще школи теж ’ раді’ українським учням....
Відео з Фреймут бачили? Оце середній градус по відношенні до нас...
Смайликівна• 30 января в 00:58
Ответ дляЖирафовое варьенье
дуже скоро у нашіх біженців розібьються рожеві окуляри...)) Шо бідні понаїхали і пашуть за копійкі, шо бізсннІсмени, які там намагаються закріпитись- ми для них люди другого сорту) Ще й такі зуссіля та гроші ввалюєм в їх єкономіку. Начебто три автомийки, чи три квартири на здачу не приносили б автору доходу в Україні )
Жирафовое варьенье• 30 января в 01:22
Ответ дляСмайликівна
Була в ресторані і прийшла українка з сином і кавалером поляком.
Вона красуня, а він жиртрест в окулярах і вона так перед ним стелилася, мені аж противно стало....
Я відверто не розумію чого наші ще пашуть на них... Весь світ зараз відкритий...Я багато де була, але таких противних як поляків не бачила.
Їздила в Словаччину на термали, там люди набагато привітніші...
juliyadorosh• 30 января в 01:22
Ответ дляПатріотка з дивану
85К Польша . 2,5 кімнати)
Комуналка з 1 березня 2025 приблизно 200 євро
Все ок )
Де ви знайшли в Польщі квартиру на 2кімнати за 85К?😳 Правда, цікаво, бо не бачила тут таких цін
Цукрові вишні• 30 января в 01:25
Ответ дляПатріотка з дивану
ДЯ КУ Ю
а с какой области беженцами бежали, если не секрет?
Дама_из_рекламы• 30 января в 01:37
Это то село, где 300 человек?
Дайте вподобайок• 30 января в 01:59
Ответ дляПатріотка з дивану
Так. Камʼяниця. 100, ще 200-300 простоїть. Модернізована. 20-30К в ремонт і буде супер гніздечко)
32 квадрата 2.5 комнаты? это что за бздюльки получились)
Руда ліса• 30 января в 02:16
Ответ дляСмайликівна
+++
Тоже читаю и не понимаю восторгов. Купить халупу в каком-то польском мухосранске и радоваться, как ребенок..
И вообще Польша... ну такое... все их якобы достижения экономические сделаны за счет ЕС, а по сути Германии. Им кучу денег отбашляли, чтоб сделать витриной в восточной европе. А если/когда ЕС вообще перестанет существовать (слишком много противоречий уже сейчас, дальше будет больше) то Польша не вытянет сама экономику. Не, я понимаю, конечно, что много оптимистов у нас и в это не верят, но так оно и будет.
Мій не такий• 30 января в 02:20
Автор, в якому глибокому селі то купили ?
В нормальних містах і містечках таких цін не було від часів корони.
Руда ліса• 30 января в 02:23
Ответ дляМій не такий
В Катовице она купила
Мій не такий• 30 января в 02:28
Ответ дляДайте вподобайок
Я щось теж того не розумію.
Знімала різні квартири , найменша однокімнатна 39 квадратів.
Але 32? Ще й 2 - кімнати?
Небалувана Галя• 30 января в 03:29
Ответ дляЦукрові вишні
Понятно с какой, какая ближе к Польше. И хату купили в польской деревне, за те бабки что с земляков содрали в три шкуры за три года аренды...
Заместитель Анонима• 30 января в 03:39
Ніколи би не купила в Польщі, і підтримую тих дівчат яке пишуть про їх хамське відношення до нас..А ті кому там норм..скоро розіб´ються їхні рожеві окуляри і будуть спердалять звідти аж куритиметься за ними...)
Якось так і живу• 30 января в 04:31
Ох, автор, ви знайшли де поділитися 😂😂 по темі: вітаю !!✨
ГонУрова дівка• 30 января в 04:41
Ответ дляМанка Я
Та всем насрать
И даже тем, кто пишет поздравлялки
Вы на диете?
Юлия 0811• 30 января в 06:58
Ответ дляПатріотка з дивану
Ні
Ким ви працюєте?
Астановитесь• 30 января в 07:23
Ответ дляКидаю курити
У Польщі?
у польщі ціни космос
Астановитесь• 30 января в 07:24
Ответ дляПатріотка з дивану
85К Польша . 2,5 кімнати)
Все ок )
це яке місто? скоріш за все містечко? бо я у варшаві живу і тут такого немає. хіба що це ще 2,5 кімнати і 36 м кв і точно не варшава
Астановитесь• 30 января в 07:24
Ответ для yasochkaa
32 квадрата общая?это эти старые каменные без балкона?
о, бачу ви орієнтуєтесь в цінах)))
Астановитесь• 30 января в 07:26
Ответ дляКлептоманка
Очень дёшево. Поздравляю!
бачу всі орієнтуються, сподіваюсь автор місто указала? бо вже самій цікаво скільки квадратів і де такі ціни .
бо навіть 30 м кв в в варшаві і околицях це більше 100 тис уе. та і у великих містах теж
Астановитесь• 30 января в 07:28
Ответ дляПатріотка з дивану
В Польші три кімнати , а у нас це 2 і кухня велика
то це в польщі трипокойова. в них однушка в 36 метрів вже двопокойова. щось ви недавно в польщі?)
Астановитесь• 30 января в 07:29
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну да.. а шо?)
ви квадратуру напишіть ще до тої трьошки
Ms. Любмая жена• 30 января в 07:32
Ответ дляНагайна
Ну в Болгарии дешевые, в Молдове .. автор же не пишет где) или еще не придумала )
В Болгарії квартири не в курортних містах, там де все працює 365 днів у році , наприклад Бургас, Варна мінімум за норм квартиру кімната+студія 140 тисяч євро
Астановитесь• 30 января в 07:33
Ответ дляПатріотка з дивану
Катовіце
7 тис м.кв буз ремонту
щось для катовіце просо даром
але все одно це 48 м кв? в Украхн це однокімнатна квартира.
85 000 *4/7000=48м кв
Астановитесь• 30 января в 07:41
Ответ дляВесела пiсенька
В кредит під низький процент на першу покупку житла.

Наші за всю суму одразу купляють. Дивина
у нас же війна, крадуть всі і всюди. ))) поки гроші йдуть рікою від європи і америки))
Кидаю курити• 30 января в 07:46
Ответ дляЗаместитель Анонима
А ви з якого міста України?