#Пойду_кгадалке• 30 января в 06:03

Скільки зараз коштує побудувати свій власний будинок з 0

Без бригади, а наймати окремо спеціалістів
Будинок 85кв.м. (фундамент, коробку вигнати, криша і т.д)
Millie• 30 января в 06:11
Матеріали різні
Спішу - перекидаюсь• 30 января в 06:16
много, берите готовый
Сама купляю квіти• 30 января в 06:20
Еще и услуги подключать не дешево обойдется. Купите готовый, сделайте ремонт или реконструкцию под себя.
Партизанка• 30 января в 06:24
85 м кв? Зачем? Разве только как дачу.
наталья 71• 30 января в 06:35
Немає робітників, постійно дорожчають матеріали. Купіть готову коробку, можна і без вікон, а далі все робіть на свій смак і гаманець.
Губка Боб• 30 января в 06:47
Это надо чтобы специалист вам и считал. Какой фундамент - ленточный 20 см и машина бетон привезёт или в ведре, или блоки сложите. Из чего стены, какая кладка и т.п.
Тётя Хрюша• 30 января в 07:24
30-50 тис Дол. Залежить від матеріалів.
І це просто коробка з дахом та вставленими вікнами і дверима.
Сердючка• 30 января в 08:01

Може знайдете для себе відповідь. Людина будувала собі SIP будинок.
В цьому відео є варіанти,які пропонують з приблизними цінами.( цегляний,70м.кв.від 25-30 до 55 т ) в Україні
Сиреневенькая• 30 января в 08:05
Фундамент, коробка, вікна, дах, комунікації на 80 м кв. середньої, але нормальної якості - 55000 дол. від забудовника. Якщо самі, то буде десь мінус 10000 доларів. Тобто 45000.
автор #Пойду_кгадалке • 30 января в 09:08
Ответ дляТётя Хрюша
30-50 тис Дол. Залежить від матеріалів.
Це точно така ціна приблизно з фундаментом, коробкою і дахом?
Ответ дляСердючка
https://youtu.be/mKp2jfPVB8o?si=MhcXyJvtZ1KWN2Tb
Дякую, подивлюсь пізніше
автор #Пойду_кгадалке • 30 января в 09:10
Ответ дляСиреневенькая
На таку ціну і розраховуємо
Сиреневенькая• 30 января в 09:13
Ответ для#Пойду_кгадалке
На таку ціну і розраховуємо
Цю вартість нам прорахували станом на початок осені. Не думаю, що щось критично змінилось. Забудовник - дуже добрий знайомий, тому вартість реально на нормальну якісну коробку та матеріали.
автор #Пойду_кгадалке • 30 января в 10:48
Ответ дляСиреневенькая
З якого міста вибрали забудовника?
Сиреневенькая• 30 января в 18:01
Ответ для#Пойду_кгадалке
З якого міста вибрали забудовника?
Ми в Кропивницькому.