Фантазерша• 30 января в 09:57
Чи можна оформити паспорт у 14 без прописки?
Діти не мають прописки - батько не дозволяє їх прописати у мене, у себе не прописує теж. Вже 3 роки не виходить на зв´язок. Я ходила в ЦНАП, щоб оформити реєстрацію, мені відмовили без чоловікової заяви.
Доньці в наступному січні буде 14. Чи можна їй оформити паспорт без реєстрації?
дамаБезСобачки• 30 января в 12:59
Ответ дляtereska
Без реєстрації роблять айді картки, але у витязі буде прочерк. Без реєстрації не буде присвоєний ІПН, але і без нього дають атестат про отримання середньої освіти. Але без ІПН вже не буде приймати педіатр - ось такі порядки...
ІПН видають аж бігом. я отримувала для дочки коли їй було 11, взяли мій паспорт у податковій і з нього переписали
дамаБезСобачки• 30 января в 13:00
Ответ дляГарачий Чокалад
Думайте как хотите. Откуда в налоговой знаю кто и когда придет за кодом.
Мы обращались с налоговую и нам его дали через неделю.
а мені роздрукували поки я заяву писала. і одразу ж і віддали
Братья Капли• 30 января в 14:04
Ответ дляГарачий Чокалад
Я делала детям, пришла с паспортом и свидельствами и сразу же получила код.
Братья Капли• 30 января в 14:07
А когда я прописывала детей в свою квартиру, то меня усно спросили: муж не против? И все.
Братья Капли• 30 января в 14:07
Киев, Соломенский район.
Где вы такие сложности берете.
И почему муж против, чтобы ребёнок был прописан с вами.
Где вы такие сложности берете.
Фантазерша
• 30 января в 14:43
Ответ дляБратья Капли
Киев, Соломенский район.
Где вы такие сложности берете.
Уявлення не маю. Він мені не звітується щодо своїх рішень. Аліменти теж не платить.
Ответ длядамаБезСобачки
Не бігом...
Робили айді картку сину, у нас немає реєстрації української взагалі, бо виїхали 6 років тому і всі виписалися.
Тому прив´язки ні до чого немає і не зробили. В айді просто прочерк.
А у вас є реєстрація, і у доньки вона, мабуть теж є.
дамаБезСобачки• 30 января в 19:13
Ответ дляtereska
Не бігом...
у дочки нема. ми повинні були в 23-му в´їхати в власне житло, я чекала її там прописати. але тепер хз коли в´їдем