Лукава Кішка• 30 января 2025

У вас стрес впливає на когнітивні здібності?

Сплюшка• 30 января 2025
Що це
А я нівроку• 30 января 2025
Пишете диссертацию на эту тему?)
Цигарний шланг• 30 января 2025
Очень влияет. Я последнее время в хроническом стрессе. Как овощ стала.
Виннипуховна• 30 января 2025
Звісно впливає
осень харашо• 30 января 2025
Да, безусловно
Булку Дай• 30 января 2025
Так, звісно. Більшість людей не взмозі приймати виважені рішення під час паніки або коли вони починають себе накручувати. В той момент відшибає мізки і людина впадає в ступор. Постійно спостерію це в старшої доньки. Менша навпаки, в екстренним ситуаціях вирулює, а потім вже стресує і панікує опісля.
Млинці зі смайликом• 30 января 2025
Да
Когда я в сильном стрессе, я начинать суетиться и делать ошибки. Но обычно сильный стресс у меня без повода, а если есть повод, я наоборот с холодной головой
Бензопирен• 30 января 2025
Можно загуглить что он абсолютно на всех так действует кроме чата GPT
Флюорография гуся• 30 января 2025
У всіх впливає.
Не всі це усвідомлюють.
Найщасливіша• 30 января 2025
Так
Olga_72• 30 января 2025
Так впливає. Як і у всіх інших. З початку війни не можу читати художню літературу. Сільмарілліон лежить, чекає мене і плаче.
Щастя-здоровля• 30 января 2025
Автор, Вы кто и зачем спрашиваете?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 января 2025
в стрессе невозможно придумывать..
Лукава_Кiшка• 30 января 2025
Через стрес знизилась концентрація
Последний вагон• 30 января 2025
Так, не можу концентруватися, важко зосередитися на роботі, забуваю деякі елементарні речі, знижується критичне мислення (наприклад, дійшло до того, що попалась на схему шахраїв)
ВільнаНазавжди• 30 января 2025
У всіх впливає
Раздражевская• 30 января 2025
у всіх впливає, просто з різною інтенсивністю
Чаклунка-ведунка• 30 января 2025
Ответ дляЦигарний шланг
І я. А робота творча. З мене ту творчість зараз нічим не видавити.