Чекаю завтра• 30 января 2025
Шахраї вкрай втратили береги, що робити
Виставила восени на олх на продаж дитячу нову курточку(малій не підійшов розмір), почали телефонувати шахраї, всіх блокувала. Але вони й досі телефонують з нових різних номерів..Що робити з цим агресивним нападом?
Трільчиха• 30 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Так, але коли шахраї зрозуміли, що я не переходжу за їх посиланнями, навіщо продовжують терор дзвінками?
Я тоже не понимаю такой агрессивный спам. Мне как то одна спамерша Марина звонила каждый несколько дней, пыталась втюхать доставку морем из Китая. А я всего один раз позвонила уточнить усдовия и тарифы. Мне они не подошли и я хотела забить на эту контору. Вежливо эта деваха не поняла, пришлось раз в грубой форме повторить и эти дурацкие звонки месяцами прекратились
Мудрецыха мира• 30 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Вони просили перейти в вайбері на їх посилання, нібито вони хочуть купити. Я відмовилася, сказала писати на сайті Зараз просто телефонують, я скидую дзвінки
Уберите номер с сайта и работайте спокойно.Я это сделала еще лет 8 назад
Чудо в декрете• 30 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Так, але ж продавці розраховують на швидкий продаж, тому й номери там у вільному доступі зазвичай
Ну і як це вам допомогло в швидкому продажу куртки?
Чекаю завтра
• 30 января 2025
Ответ дляЧудо в декрете
раніше допомогало, поки шахраї не зацікавилися
Галя із Дарниці• 30 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Я сбрасываю, потом проверяю в интернете номер и блокирую когда вижу мошенников, а клиентам перезваниваю сама
Вы супер работник!
Чекаю завтра
• 30 января 2025
Ответ дляФоточки нема
зеки розважаются
або новомодні офісники, знайшла про них інфо в ю тубі, ці шахрайства вже в Україні вважаються криміналом, але як я розумію поліція не поспішає повноцінно боротися....на жаль. Що робити у відео не підказали)))
Диверсификация• 30 января 2025
Я якось вичислила шахраїв на ОЛХ, які продавали не існуючий товар(вони скористалися моїми фото). Написала в підтримку на ОЛХ, що є такі ’люди’ вказала декілько телефонів з який вони . продають, скинула факти підтвердження, скріни листування з ними, що доказує що то є шахраї. І знаєте що мені відповіли з ОЛХ, - Ви що попались на їх вудку? Як що так звертайтеся до поліції, як що ні, то то не наша справа....
Зробила висновки, що або їх(ОЛХ) це влаштовує, або вони зацікавлені в кількості цих шахраїв у себе на сайті....
Чекаю завтра
• 30 января 2025
Ответ дляДиверсификация
ого...вони раніше блокували таких за зверненнями та скаргами....
Диверсификация• 30 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Так, я теж на протязі місяця, скаржилась і блокувала їх повідомлення, але через 2-3 дні знову я бачила слово в слово об´яву про продаж, з інших номерів, інші імена... в мене просто вже не вистачило терпіння далі кожного дня шукати цих покидьків і скаржитися
Планшетница• 30 января 2025
Ответ дляДиверсификация
В мене інший досвід. Мої фотки використовували - по за питу в ТП об´яви ті видалили. А з шахраями так швидко блочили.
Планшетница• 30 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Так і є. Блокують швидко.
Глаголиця• 30 января 2025
Ответ дляТишком_нишком
Ну спросите у них, может там разные мошенники, одни узнали и не звонят, новые нашли телефон и звонят
Я так сотруднику сбу, приватбанка, прокурору сказала «Удалите меня из ваших баз, я не поведусь ни на что, не тратьте ресурсы свои» и правда, удалили, перестали звонить
Мой завтрак• 30 января 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Уберите телефон из объявления, все- в приложении