Відкушу все що стирчить• 30 января в 14:09
Яка марка туші для вій для вас супер?
Дівчата, а порадьте яка туш для вас виявилась ідеальною? Думаю спробувати нову, до цього була Shiseido
Варена цибуля• 30 января в 14:10
Пользуюсь Кларанс 4 д коричневой, хочу новую попробовать
Хвалят все Гуччи, но коричневой нет
Королева Сарказма• 30 января в 14:24
Lancôme hypnose та Sensai. Друга гарна, дуже подобається як наноситься та потім відчувається, але вона так швидко закінчується і виходить дорого кожні 3 місяці купляти
Королева Сарказма• 30 января в 14:27
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Loreal Telescopic золотая
Жахлива, як на мене. Придбала почувши гарні відгуки саме на цьому форумі. Щіточка то таке, напевно можна звикнути, але вона сама по собі ніяка - ані довжини, ані обʼєму. Колись давно я користувалась зеленою ЛʼОреаль, вона дійсно гарна була
Стриптизерка• 30 января в 14:33
Ответ дляніколи такого не було
Sisley
Не сыпется? Хочу попробовать
А у нас макарошки• 30 января в 15:10
Шарлота обьемная, ланком гипноз мои мастхевы
Еще норм клиник зеленая и серебристая крышка.
Мне не все щеточки нравятся, а вот у этих они супер. Пробовала разные бюджетные варианты какие хвалят, не то. Причем у меня свои ресницы хорошие.