Цідило правди• 30 января 2025

У когось був такий гель для душу? Savon de Royal

Зараз на акції. Цікавить як по ароматам, чи добре піниться?
ФсеСама• 30 января 2025
Блин, да возьмите попробуйте. Аж 100грн поллитра. Как вы вобще покупки делаете в жизни и решения принимаете?
автор Цідило правди • 30 января 2025
Ответ дляФсеСама
Удалено администрацией...
Біток чи ефір?• 30 января 2025
Серьезно? Рекомендации на гель для душа? Капец люди
ВЫВсеВрете• 30 января 2025
Ответ дляФсеСама
ВЫВсеВрете• 30 января 2025
Ответ дляЦідило правди
Удалено администрацией...
Я тоже такого не понимаю, честно.
Что мешает взять и попробовать?
Амарилис• 30 января 2025
Люблю їх продукцію. Запах тримається довго, піниться добре. Найкращі по запаху, бузковий і блакитний, рожевий не подобається, жовтий пахне кавою з печивом.
Амарилис• 30 января 2025
Є в мене ще шампунь і рідке мило, подобається все.
ДлинноНожка• 30 января 2025
аромат не дуже яскравий, як сам колір пляшки, дозатор зручний, але піниться прекрасно, на смак дуже смачний можна пінною шапкою додавати в коктелі або прикрашати тістечка.
А шо сталося?• 30 января 2025
Капец. Сегодня у всех похоже тут пмс. Как с цепи сорвались
Мандолина Бу• 30 января 2025
В Миколаєві з нашою водою ні якій гіль не буде пінитися.
МашМааш• 30 января 2025
Мне очень нравится, запах лёгкий приятный, пенится хорошо, моет хорошо (тот же фа например вообще не моет ничего)

У меня ещё их шампунь сиреневый, очень крутой, взяла попробовать по акции буду и по полной цене брать
Сладкий лимончик• 03 февраля 2025
Авторе, купила я його - беріть, класний, густий, піниться, дозатор зручний, аромат ненавьязливий, мені сподобався!
автор Цідило правди • 03 февраля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Дякую, теж купила, блакитний. А ви якого кольору взяли?
Сладкий лимончик• 03 февраля 2025
Ответ дляЦідило правди
рожевий, щось із цитрусами, кава не сподобалась