Налитое яблочко• 30 января в 16:07
Хто-небудь використовує препарати інтерферону для профілактики ГРВІ, або
після контакту з хворим? Чи помічали якусь його дію?
оксюморон• 30 января в 16:10
Это было популярно лет 25 назад, тогда даже педиатр советовал эти ампулы покупать
Котогосподиня• 30 января в 16:10
Ответ дляоксюморон
И свечи были интерфероновые. Моей старшей 16, тогда на любой пук их тулили
Ширли-Мырли• 30 января в 16:17
Ні
При стиканні вірусу з імункою повинен вироблятися власний інтерферон, на 3 і далі дні. багато суперечливих досліджень щодо цього. Є в протоколі Віч , але не пшикалки ці, зовсім інша там історія.
Більшість такого це розвод
пу_пугренчик• 30 января в 16:17
Автор, пожалійте себе.
Хочеться кричати просто. Нахіба то все в себе пхати?
Налитое яблочко
• 30 января в 16:22
Ответ дляпу_пугренчик
Автор, пожалійте себе.
Я в себе нічого не пхаю, не треба думати, що всі люди бездумно до цього відносяться. В літньої людини із групи ризику був контакт із хворим на ковід. Шукаю способи знизити ймовірність зараження або хоча б вірусне навантаження.
Засомневаю• 30 января в 18:59
Ответ дляНалитое яблочко
Автор, я буквально сегодня о них писала. Не хочется повторять, чтоб опять срач не разводить. Я дала там схему превентивного лечения от врача.