Їжак в панчохах• 30 января в 16:39

Які ці парфуми ?

Термоядерні?
Xвостокрутелка• 30 января в 16:39
мені приторні, але є знайомі які користуються
Кавуся• 30 января в 16:40
Грушки яблучка

Літо жара для худих блондинок
Гитта Ягг• 30 января в 16:40
Вообще нет. Не противные не резкие.
Вообще, цвет упаковки это всегда подсказка. :)
dulenok• 30 января в 16:41
мне такие с зелеными цветочками понравилист
Мозговая пилочка• 30 января в 16:43
Нет, но мне отдают сладким мылом
coch100• 30 января в 16:43
У меня лет 15 назад с белым цветочком были, помню что безумно нравились. Чем пахли не помню))
Масяня Я• 30 января в 16:45
не стійкі, літні, легкі, приємний компотик.
Масяня Я• 30 января в 16:46
колись модні були ці Дейзі, флакони гарні у них
Свій варік• 30 января в 16:47
Це моя мігрень з першого пшику. Я не знаю, яка нота мене прибиває, але прибиває кувалдою.
Білий Лосик• 30 января в 16:52
Нравятся. Вообще все Дейзи нравятся, но больше всего с зелёным цветком.
Стріляний птах• 30 января в 16:52
Детские какие то, прям мега приторные
автор Їжак в панчохах • 30 января в 16:58
Ответ дляСвій варік
От і в мене майже від кожних парфумів болить голова. Користуюсь одними і ніяк не можу знайти ще одні, і буду себе добре почувати
Пишу_граммотно!• 30 января в 17:01
В мене, для мене це аромат весни. Можу носити їх з березня по початок травня. Літом вони мене душать. Літом в мене москіно, вже багато років.
Пишу_граммотно!• 30 января в 17:02
Ответ дляСвій варік
Мене вони літом вибивають, тільки на початку весни вони мені приємні та можу користуватися
Свій варік• 30 января в 17:05
Ответ дляЇжак в панчохах
Мені здається, що я не переношу якусь деревну ноту. Але не можу зрозуміти яку саме.
Засомневаю• 30 января в 17:07
Ответ дляКавуся
Грушки яблучка

Літо жара для худих блондинок
А если фигура груша, подойдут?
Свій варік• 30 января в 17:08
Ответ дляПишу_граммотно!
Я їх не переношу в будь яку пору року . Хоча, піраміда ніби моя. До цього в мене була сама перша версія Дейзі, і потім чорний флакон з золотою квіткою. Носились норм. Захотіла ще й ці до колекції, купила залишок разом з флаконом, нанесла на руку і побігла митись. Думала, що, знудить.
Пишу_граммотно!• 30 января в 17:10
Ответ дляСвій варік
В мене багато років тільки 2 парфуми: 1 -зима, 1 -літо, а тут захотілося їх спробувати. І от виявилося що можу тільки 2 місяці з ними ходити, тому як закінчаться то більше не куплю )
Свій варік• 30 января в 17:12
Ответ дляПишу_граммотно!
Я здихалась одразу, бо нудило від самого вигляду флакону .
Пишу_граммотно!• 30 января в 17:13
Ответ дляСвій варік
Є в них якась нотка, яка при вищій температурі повітря, робить їх нестерпними
Міняйловна• 30 января в 17:22
Це спокійні до тіла офісні парфуми.Не приторні. Не обливатися. В міру солодкі.в міру свіжі
Міняйловна• 30 января в 17:23
Ответ дляПишу_граммотно!
А москіно не душать? ))) смердота ще та.різкі. не жіночні. Якісь бабуськіні....ше й літом.жах
Пишу_граммотно!• 30 января в 17:24
Ответ дляМіняйловна
Ні, тільки cheap &сhic моя любов в них ). Десь в 2000-х почала користуватися. На мені вони гарно розкриваються, часто запитують що за парфум.
Міняйловна• 30 января в 17:26
Ответ дляПишу_граммотно!
Я їх багато разів нюхала. І з дочкою..ну фу фу фу....не подобається ні мені ні їй. різкі дуже..одеколон якийсь. ...
Пишу_граммотно!• 30 января в 17:28
Ответ дляМіняйловна
Вони шипрові. перші ноти так, різкі,але вони вивітрюються за 5 хвилин ,а потім вони розкриваються дуже ніжним ароматом. І треба щоб не підробка була
GaleTTa• 30 января в 18:59
У меня был пару лет назад. Очень приятный аромат, он в меру сладкий, легкий, еле еле слышна фиалка не такая вонючая как в оригинале а так лёгкие нотки. На каждый день в офис отлично.