Organic• 30 января в 19:45

Кто на дом получает пенсию, сколько даёте на чай почтальону?

Фуліганка• 30 января в 19:46
Україна наше все• 30 января в 19:46
Пенсионер? На чай? Я надеюсь, у Вас пенсия хотя бы 70 000 грн....
Сладко-соленая• 30 января в 19:47
Пенсия пенсионеру, тут скорее позовут на кухню чай пить и поговорить, чем денег дадут
Холодная каша• 30 января в 19:47
На карту приходить. Маю інвалідність
Садоводница• 30 января в 19:48
автор Organic • 30 января в 19:48
Ответ дляХолодная каша
На карту приходить. Маю інвалідність
Ну напишіть свою думку, скільки давати з 3500 грн пенсії?
Oksana0612• 30 января в 19:49
Бабуся дає 100. Пенсія 8700
Млинці зі смайликом• 30 января в 19:49
Бабуся колись пиріжок почтарці виносила ( пекла часто), а літом ще і яблуко))) Думала, що вона голодна цілий день, поки рознесе пенсію.
автор Organic • 30 января в 19:49
Ответ дляOksana0612
Бабуся дає 100. Пенсія 8700
Ого
Love_Love_Love_• 30 января в 19:50
Ответ дляУкраїна наше все
Та ні, поштарка зобов’язана вам носити пенсію, як і всі навколо вам зобов’язані
Істеріомама• 30 января в 19:50
Ответ дляOrganic
А зачем? Это работа почтальона, она оплачивается. Зачем приучать?
Млинці зі смайликом• 30 января в 19:50
Ответ дляOrganic
Ні скільки, це ж її робота.
Ні грама• 30 января в 19:50
Батьки нічого не дають. Не та сума пенсіі( І це її робота. Ви ж не даєте чаєві продавцю, що вас обслужив, чи водієві маршрутки і т.д.
автор Organic • 30 января в 19:50
Ответ дляІстеріомама
Бо так вже заведено десятиліттями.
Україна наше все• 30 января в 19:50
Ответ дляOrganic
Не давати взагалі. З чого там давати?((
Холодная каша• 30 января в 19:50
Ответ дляOrganic
Навіщо ці складні схеми? Є карта, приходять гроші, питань таких не виникає.
Якщо ж у Вас є
Якщо ж хочете оце все, вирішуйте самі.
Oksana0612• 30 января в 19:50
Ответ дляOrganic
Ого
Що саме ого?
Істеріомама• 30 января в 19:51
Ответ дляOrganic
Бо так вже заведено десятиліттями.
Ну и что? Вы когда на почте посылку получаете, тоже приплачиваете? А в магазине на кассе тоже оставляете на чай? И в аптеке?
автор Organic • 30 января в 19:52
Ответ дляСадоводница
Дякую, за єдину адекватну відповідь.
Млинці зі смайликом• 30 января в 19:52
Ответ дляLove_Love_Love_
А хіба ні? Не її обов´язок? Батьки на карти отримують. Почтар заспіль , як приносить газети каже:’ що ті карточки, заблокують ще, ось переходьте на укрпочту, я вам привезу , коли вам зручно, це ж моя робота’.
Україна наше все• 30 января в 19:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Це її робота. І я б в такій ситуації не давала. Я взагалі на чай даю 20-50 грн.і те, якщо сильно сподобалося обслуговування. Зарплата в мене висока. Але я її заробляю. На чай мені ніхто не дає . Не розумію, чому не дають на чай лікарям, водіям маршруток, касирам в АТБ
Млинці зі смайликом• 30 января в 19:53
Ответ дляOrganic
Дякую, за єдину адекватну відповідь.
А 100 грн не адекватна?)
автор Organic • 30 января в 19:53
Ответ дляІстеріомама
Коли хтось, щось приносить прямо додому, завжди люди дають чайові!
Істеріомама• 30 января в 19:54
Ответ дляOrganic
Это ее работа. Она приносит не по доброте душевной, а потому что это ее обязанность.
Love_Love_Love_• 30 января в 19:54
Ответ дляІстеріомама
Поштарка має повне право розносити пенсію 14 робочих днів
Млинці зі смайликом• 30 января в 19:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Уявляєте, так. А в банк , як прийдете , вас зобов´язані обслужити робітники, а в лікарні -лікарі.
Прикуси Язика• 30 января в 19:55
Мама дає 20 гр.У поштарки зарплата маленька.Якщо б зовсім не давали,думаю працювать не було б кому.
Love_Love_Love_• 30 января в 19:55
Ответ дляУкраїна наше все
Її робота яку вона може виконувати 2 тижні, ок. Чекайте свою чергу
Сіточка• 30 января в 19:57
Ответ дляOrganic
🍫 купить по акции и давать
Love_Love_Love_• 30 января в 19:58
Ответ дляУкраїна наше все
Почитайте про її обов’язки і терміни їх виконання.
Ходити по домам з величезною суммою при собі, така собі радість, вона може абсолютно спокійно відмовитись від цього, має повне право.