Впораюсь зі всим• 30 января 2025
Когда человек говорит,что ему хронически не везет в жизни
То это просто роль жертвы и способ поныть?
Дуболом• 30 января 2025
Багато є питань чому одним усе іншим нічого.
Моя бабуся пережила страшне життя. І чому їй випало таке, а інші прожили абсолютно безтурботно
Дуболом• 30 января 2025
Ответ дляМинерАлочка
Хронический невезун?
Ну, дивлячись які негаразди в житті відбуваються.
МинерАлочка• 30 января 2025
Ответ дляДуболом
Вопрос же не в этом заключался
Страхованная• 30 января 2025
Так, я вважаю, що так. Хто хоче, той шукає можливості, хто не хоче - виправдання.
Я - класичний ’везун’ і я везу все життя як поні)
Мої ’ невезучі’ подруги роблять в 2-3-5 разів менше і тому такий результат. Невезучість ні до чого. Питання в лінощах і небажанні виходити із зони комфорту
Шмоточницаца• 31 января 2025
Ответ дляДуболом
В чужих руках завжди все краще і більше. Не завжди життя інших таке безтурботне, як здається спостерігачам.
Хоча так, є люди, в житті яких присутні хвороби багатьох близьких, це біда. Все інше просто ниття і бажання привернути увагу хоч якось