Сижуревувшоке• 30 января в 22:43
Лікар, Київ, Троєщина, послухати легені, огляд
Захворіла, дуже погано себе почуваю, температура, грудна клітка болить(
Зайшла в хелсі, мій лікар не приймає, вірніше взагалі немає вільних місць і на наступний тиждень теж
Контакту з моїм лікарем в мене немає(
Може в когось є лікар який платно може прийти та оглянути, послухати легені?
Бо чесно кажучи, навіть як би були місця, як йти в поліклініку з температурою та слабкістю (((
Проживаю поряд з тц метро
Буду вдячна 🙏
Контакту з моїм лікарем в мене немає(
Проживаю поряд з тц метро
Буду вдячна 🙏
Сижуревувшоке
• 30 января в 22:46
Ответ дляВикачую яйцями
лечитесь как всегда
Але я переживаю, що болить грудна клітка, кашляти дуже боляче
Дихати важко
Україна понад усе!• 30 января в 22:52
Ответ дляСижуревувшоке
Дихати важко
Пийте жарознижувальне і йдіть в черговий кабінет. Там послухають, можна і знімок зробити. А взагалі ,усі терапевти мають декілька годин для термінового прийому. У вас в декларації має бути вказано телефон для зв´язку з лікарем
Сижуревувшоке
• 30 января в 22:53
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дякую зараз передивлюсь, не бачила номер
Святатабожа• 30 января в 22:58
Врахуйте що рентген може не показати, тільки кт. Аналізи-загальний та с ревктианиц білок
Святатабожа• 30 января в 23:00
В мене не прослуховувалось, лікували бронхіт 10 днів, а там по кт полісегментна пневмонія
Сижуревувшоке
• 30 января в 23:02
Ответ дляСвятатабожа
Дякую
Куда_бежать• 30 января в 23:15
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую
Утром где-то в 5-6 утра появляются места в Хелси к семейному доктору. Там есть места, которые не бронируются до последних суток и потом освобождаются в последний день утром. Потом утром их можно выловить. Я так пару раз с самого утра записывалась на этот же день к своему семейному. Главное, будильник поставить на раннее утро. Так же есть у семейных часы, когда можно прийти по живой очереди, если не записались, а очень нужно.
А вы в какой поликлинике на Троещине?
Сижуревувшоке
• 30 января в 23:20
Ответ дляКуда_бежать
А вы в какой поликлинике на Троещине?
Ч.Калини, 32 (Маяковського)
Поставлю будильник, сподіваюсь що ранок буде більше сил(
Куда_бежать• 30 января в 23:23
Ответ дляСижуревувшоке
Ч.Калини, 32 (Маяковського)
Поняла. Я на Драйзера 19 хожу. Но думаю, что у вас так же, как и у нас. Если утром рано не запишитесь, то идите смело в часы живой очереди. Там где-то последние 2 часа его работы, как правило, идут уже без записи
Хтомолодець? Я!• 30 января в 23:34
Если не попадете завтра, то в субботу приймає черговий лікар, іноді до нього простіше попасти, ніж до свого
Сижуревувшоке
• 31 января в 09:59
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую, так не попала вільних місць таки немає, в мене температура спала, пів ночі не могла збити 39.4
Зараз просто сил немає, навіть думати кудись йти