ИМХОля• 31 января 2025
Посмотрела фильм "Субстанция" это пипец
Тут кто то советовал давно...это жесть ))))
Mrs.Sexuality• 31 января 2025
Ответ дляНе боюся осуду
За жуткими спецэффектами большинство смыслов пропало, чувство омерзения все перекрыло
Якщо вам було страшно можна подивитись документалку про банальну ліпоксацію
Але то фільм, а ліпоксацію вживу роблять сотні тисяч жінок
Не боюся осуду• 31 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну на весь екран вилізший шлунок на кишці висить уахахаха яка комедія!!! Шедевр!!!
То у Вас чю нет (сарказм)
Винник• 31 января 2025
Ответ дляГейСюда
«Всі кажуть, фільм для дурнів, а мені сподобалось» 😂
Мені сподобалось.
Фільм не з тих, що для розваги. І так - там море сенсів.
Мені сподобалось.
Ось і постійно кажу, якщо є кому, багато цікавих фільмів, але не кожен може вирулити, хіба що під вінце, з напівзакритими очима. А потім фінал: а про що фільм взагалі?
Якщо цілий день на роботі і все таке, то фільми, щє такі розумні, не завалюють....
Mrs.Sexuality• 31 января 2025
Ответ дляZanka_
Ну взагалі саме фільми боді хорору це дуже на любителя, таке небагато кому подобається, мені здається
Мені дуже подобалась сцена як вона зустрілась з однокласником, як він дістав з калюжі клаптик паперу з телефоном.
Як вона збиралась до нього на побачення і так і не дійшла.
Я прям відчула цю безнадійність
Perfect look• 31 января 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Аж 3 хвилини в кінці фільму
І то ця кровяка показана як фільмах комедії.
Гротексно
Он весь такой, начиная с середины так точно.
Он со смыслом, но так мерзко снят, что невозможно смотреть. Конец вообще просто омерзителен.
Винник• 31 января 2025
Ответ дляФорсия
Спасибо, что написали, тогда смотреть не буду. Пипеца и в жизни хватает.
Иногда нужно разбавить обыденность..
Mrs.Sexuality• 31 января 2025
Ответ дляPerfect look
Можливо тому що індустрія краси з середини саме так і виглядає?
Винник• 31 января 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Старіючій жінці з індустрії краси, пропонують чарівний укол щоб стати молодою. Після уколу утворилось дві версії людини. Але активно жити могли по черзі. От молода версія забирала внаглу більше часу, внаслідок стара версія старіла зі з швидкістю.
Але і жити одна без одної вони не могли.
Коли дві версії дійшли практично до самознищення, вирішили ще раз зробити чарівний укол, але по факту перетворились на купу тканин
Это описание есть всюду.
Если кому лень поискать, тогда вам много лайков должны кинуть)
Но имеют ли они какое либо значение?
Забобонний фрукт• 31 января 2025
Вот не поняла из-за чего такие восторги. Это базовая история красивой женщины, с такими эмоциями ’метафорично’ многие сталкиваются.
Это как снять фильм про неверного мужа.
Черговий по кухні• 31 января 2025
первую половину фильма было интересно, в конце рвотные позывы
Кондуктор автобуса• 31 января 2025
Я не смотрела, но читала рецензию, теперь хочу посмотреть
Почитайте, это
Аноним_1858• 31 января 2025
Ответ дляИМХОля
Ой это смотреть нужно. Зачем же я буду рассказывать
От так іще хтось подивиться. А можна ж просто пошуком навіть тут почитати відгуки
Аноним_1858• 31 января 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я его с ребенком из-за тревоги трижды вынуждена была с начала смотреть. Хотелось застрелиться. Но не впечатлило.
Вік дитини можна дізнатися?
Аноним_1858• 31 января 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Аж 3 хвилини в кінці фільму
Гротексно
Ну, це таки сатира.
Ядвига Юсьлегко• 31 января 2025
Ответ дляАноним_1858
Вік дитини можна дізнатися?
14, из-за возраста и ходила, его не пускали. Вариант что куплю билет, но посижу в кафе не прокатывал.
Файна цьоця• 31 января 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ну в трёх словах о чем ?
Про погоню за красотой и молодостью, навязанные обшеством. Про принятие себя.
Кондуктор трамвая• 31 января 2025
хороший фильм. я даже ни разу на телефон не отвлеклась, а это показатель.
чего вы такие нежные? кишки им противно.. а рожать красиво, да?
Стрибну в гречку• 31 января 2025
Ответ дляИМХОля
Весь фильм вроде ничего так. А конец разочаровал((( неожидала такого бреда
Ну как и в жизни, конец разочарует всех
Шаманю второпях• 31 января 2025
Фільм не дивилась, але за описами згадала старий фільм, років 80-х чи раніше, про двох молодих жінок (дружину і коханку) вченого,який винайшов елексир молодості. Там теж в кінці фільму була сцена, коли вони, покотились зі сходів і розсипались на частини
то не жахи були точно. Назву забула.
Булку Дай• 31 января 2025
Ответ дляИМХОля
фильм- пипец, знала бы- не смотрела бы, но вы смотрите...гениально
Майская киска• 31 января 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Кишки, кровʼяка, слиз, ригаки, уродство - порадниці такі: вау, шедевр, море сенсів 😂😂😂
От мені гламур і тупість Barbie зовсім не зайшов, цей фільм теж тут вихваляли... а Субстанцію подивлюсь
Не прохожу мимо• 31 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
то не жахи були точно. Назву забула.
Смерть ей к лицу, Мерил Стрип, Брюс Уиллис пара, Изабелла Росселини, и Голди Хоун
До сих пор иногда с удовольствием пересматриваю, хотя с первого просмотра прошло лет 20 минимум, а может и больше
Як_наготую...• 31 января 2025
Як на мене суть фільма, що в цсьому, що стосується краси, треба ще й мозок інколи вмикати. Бо здавалося б ну не може людина бути настільки дурнуватою, щоб довести до такої ситуації, а потім згадуєш, качкогуби та інші подібні зміни зовнішності і розцмієш, що таки ще як може.