ЦібаФу• 31 января в 17:54Linkedin
Яка користь від Linkedin для неайтішників?
Чи є в тому сенс?
ЦібаФу
• 31 января в 17:57
Ответ дляГлубоководная селедка
А чому не має? Це платформа
Наприклад, знаю що айтішників хантять на цій платформі. А чи потрібно це іншим фахівцям?
Глубоководная селедка• 31 января в 17:58
Ответ дляЦібаФу
Це платформа пошуку роботу, а не для айті тільки))
Смячиком• 31 января в 18:01
Есть большая польза для соискателей работы - в любой сфере, не только IT.
Смячиком• 31 января в 18:03
Ответ дляЦібаФу
’Хантять’ не тільки айтішників. Мені також надсилали пропозиції, хоча я не в айті сфері.
Бжоли-бандерівці• 31 января в 18:12
Ответ дляЦібаФу
Любых специалистов там хантят. У нас в банк людей в том числе и там искали, и нескольких коллег именно через Линкедин нашли с предложением работы