Летчица• Изменено 31 января 2025
Ви б продавали не свій товар?
Уявіть собі ситуацію:
Ви працюєте в Фокстрот представником компанії Apple, зп Вам платить фірма Apple за продаж своєї продукції. Часто таке буває, що не вистачає продавців та приходиться продавати не свій товар, бюджетні бренди, всякі навушники, ноути, за що вам не платять (не вистачає продавців, просить директор, люди хочуть купити, а немає кому консультувати чи видати товар). Ви б це робили?
Голубая фишка• 31 января 2025
Нет, зачем?
Хотя я такая дурная, мне сам процесс нравится и азарт торговли
Летчица
• 31 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
Нет, зачем?
Не вистачає продавців, Ви одні на відділі
Летчица
• 31 января 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ууууу
Какая страшная ситуэйшен😡
Чому?)
Свідок Перемоги• 31 января 2025
Сказати директору , що безкоштовно не працюєте. Чи він теж працює за дякую?
Голубая фишка• 31 января 2025
Ответ дляЛетчица
Ну так пусть фокстрот оформит вас на 0.5 ставки хотя б и платит ЗП
Летчица
• 31 января 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Казала, не діє. Буває, сама взагалі на поверсі, люди кіпішують, що нема продавця, нема кому перевірити, оформити, видати
Летчица
• 31 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
Вони не хочуть, кажуть ’так не можна’
Теща дочки• 31 января 2025
Ответ дляЛетчица
Так пусть оплачивают Вам работу. За просто так работают только лохи.
Живчик-счастливчик• 31 января 2025
Ответ дляЛетчица
Вони не хочуть, кажуть ’так не можна’
Ну значить і ви не хочете і вам так не можна.
Які питання можуть бути?
Свідок Перемоги• 31 января 2025
Ответ дляЛетчица
Кажіть покупцям, що це не ваш товар.
Ну от реально він класний перець, сам отримує зп, а ви маєте працювати задарма.
Хай тоді сам в залі стоїть,якщо людей немає
Летчица
• 31 января 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Кажіть покупцям, що це не ваш товар.
Я кажу, але покупці не завжди це розуміють. Буває скандалять
Голубая фишка• 31 января 2025
Ответ дляЛетчица
Вони не хочуть, кажуть ’так не можна’
Ну и вы не можете бесплатно работать. Ладно раз-два, но не заположняк же
Свідок Перемоги• 31 января 2025
Ответ дляЛетчица
От кличте директора, хай розбирається
Голубая фишка• 31 января 2025
Ответ дляЛетчица
Ну пусть скандалят, вам какое дело? Я думаю руководитель магазина сам получает в карман ЗП за продавца. Не может не быть в штате никого
Летчица
• 31 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
Є, але дуже мало. Магазин економить на персоналі, а буває, що людей дуже багато та нема кому обслужити або продавці просто морозяться від роботи.
Летчица
• 31 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
В день можуть по 100 разів дьоргати клієнти
Голубая фишка• 31 января 2025
Ответ дляЛетчица
Одна вы золушка, пашете задаром и боитесь скандалов
Летчица
• 31 января 2025
Ответ дляГолубая фишка
Я просто постійно на робочому місті, так як в мене зп залежить від продажів
Борисфенка• 31 января 2025
Ответ дляЛетчица
Оце і кажіть кожному покупцеві і директору.
Галябалована• 31 января 2025
Щось це більше схоже на тролінг,ніж на правду, стільки відмовок. Продавець з підвішеним язиком вже давно придумав би ,як керівнику вказати дорогу.