Коко Шанель• 21 января в 08:38
Яке у вас відношення до бодіпозитиву?
Та прям багіня• 21 января в 08:40
Мені не підходить. Кому підходить, ті нехай собі бодіпозитивлять на здоров´я
12 галюцинаций• 21 января в 08:40
А мне не все равно, кто в каком теле ходит, если это не отражается на моём здоровье и комфорте?
Та прям багіня• 21 января в 08:43
Вже фіолетова тітка вліплена😂. Що не так? Ну не хочу я ходити з волохатими ногами і лишньою вагою😂
Твердая валюта• 21 января в 08:51
Що саме ви вкладаєте у поняття ’бодіпозитив’? Бо одне діло нормально сприймати відсутність кінцівки, шрами чи вітіліго, а інше - небриті пахвиська тобі в лице влітку в автобусі))
В шоколаде• 21 января в 09:23
Я не хочу бути бодіпозитивною в сенсі товстою, мені моє здоров´я важливіше.
А на інших мені байдуже, поки вони не займають півтора-два сидіння в маршрутках поруч зі мною.
Король дивана• 21 января в 09:47
Пофіг на інших, але не подобається ,коли на сайтах викладають фото і відео моделей лише плюс сайз і неможливо уявити як річ виглядає в звичайному розмірі. Потрібно робити градацію
бибизяна• 21 января в 09:56
нормальное отношение, в целом - мне абсолютно все равно кто и что делает со своим телом, люди могут быть разными и это их дело как они выглядят, косо смотреть за какие-то отличительные характеристики не буду
Пасти Ла• 21 января в 10:18
Мені байдуже на інших. Я люблю своє тіло, воно в мене одне. Як то кажуть що виросло, то виросло. Вікові зміни теж є, ніхто нажаль молодим не залишається. Головне це здоров´я. Мучити себе дієтами та спортом заради якихось стандартів ні за що.
Коко Шанель
• 21 января в 10:42
Ответ дляПасти Ла
Так