-Ань-• 31 января в 19:27
Українська нація зникає найшвидше у світі: Мін’юст оприлюднив статистику смертно
Українська нація зникає найшвидше у світі: Мін’юст оприлюднив статистику смертності і народжуваності:
Згідно зі звітом, протягом 2024 року народилося 176 679 українців, тоді як померло 495 090. Це означає, що кількість смертей майже втричі перевищує кількість народжень.
У 2020 році зафіксована найнижча народжуваність 293 400 українців.