-Ань-• 31 января в 19:27
Українська нація зникає найшвидше у світі: Мін’юст оприлюднив статистику смертно
Українська нація зникає найшвидше у світі: Мін’юст оприлюднив статистику смертності і народжуваності:
Згідно зі звітом, протягом 2024 року народилося 176 679 українців, тоді як померло 495 090. Це означає, що кількість смертей майже втричі перевищує кількість народжень.
У 2020 році зафіксована найнижча народжуваність 293 400 українців.
Аноним ФЕЯ• 31 января в 19:46
До речі , не давно кричали про чорноту, яку ніби то запрошують на роботу на наші підприємства. Ось сьогодні новини:
Перекрито канал незаконного перевезення громадян
Латинської Америки та Середньої Азії в Україну, - Нацполіція
За 3000$ зловмисники допомагали незаконним мігрантам 11 потрапити в Україну, куди іноземці їхали з метою подальшого виїзду в країни Євросоюзу. Під кожного «клієнта» готували пакет підроблених документів — фіктивні запрошення працевлаштування на підставних підприємствах.
Так шо навіть ті бідні до гас не поїдуть, а розглядають Україну як транзитну зону в краще життя
Ответ дляPerfect look
Что-то не видно, что ее останавливать собираются. В Киеве так гребут, как никогда, тучи бугаев нагнали. Здесь писали об этом, но я почти неделю болела и не выходила, а сегодня как увидела, просто везде они, людей кошмарят
Читала тему...
Да, у зелени в планах нет заморозки. Но она нужна и будет, вопрос когда
Плохая зайка• 31 января в 19:50
Ответ дляAnnalise
До 2013 было зашибись
Да, в 2014 нормальная жизнь закончилась
А они спорят между собой о сортах...овна. Кто лучше - Петя или бубочка, как будто это не одно и то же, еще и в глотки готовы друг другу вцепиться за них. Цирк.
Аноним ФЕЯ• 31 января в 19:52
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
А хто голосувати буде? Військові в окопах- це люди патріоти , які повинні в першу чергу обирати владу, а до них нормально не дійдеш. Працездатним українцям, які виїхали за кордон, не дають паспорти, заборонили і унеможливили їх отримання- теж мільйони не проголосують. Залишаються старі бабки маразматічки в Україні і самі ж депутати, які за себе і проголосують.
Який результат таких виборів буде??
Ситуація просто патова
Який результат таких виборів буде??
Ситуація просто патова
Ответ дляПлохая зайка
Да, в 2014 нормальная жизнь закончилась
Особенно смешны порохоботы, они на зелю молиться должны - ещё круче пороха стал армовировцем!
Ответ дляАноним ФЕЯ
Який результат таких виборів буде??
Ситуація просто патова
Який результат таких виборів буде??
Ситуація просто патова
Працездатні українці,які виїхали за кордон не проголосують.А для чого їм голосувати за владу в Україні,якщо вони втекли звідси?Якийсь сюр
Ответ дляlus_so
Та не може бути! Може щось сталося? Війна, наприклад, нє?
Інформація подана так, що наче то ми самі по собі вирішили вимерти, і мін´юст оце повен співчуття. Видання, яке так подає заголовки - подонки.
И смысл воевать, если нас через пару лет не станет в таком случае?
Ответ дляPerfect look
Да, нереально просто на работу дойти, люди ходят на 6-7 утра и уходят после 20
Аноним ФЕЯ• 31 января в 20:00
Ответ дляOlvia1987
Вони українці і якби не війна, то не їхали б нікуди. Багато повиїжджало зі знищених і окупованих міст. Українська влада ніяк не допоможе переміщеним облаштуватися , то ж змушені вони їхати туди, де зможуть жити.
Не смійте принижувати українців за кордоном, вони такі ж громадяни як і інші!
Ответ дляАноним ФЕЯ
Який результат таких виборів буде??
Ситуація просто патова
Який результат таких виборів буде??
Ситуація просто патова
Удалено администрацией...
Луна-Натали• 31 января в 20:04
Ответ дляbegovelik
Удалено администрацией...
А кто поедет в окупованих територии проводить выборы? Вы? Вот Аби написать...все пишут и не думают об этом..самая главная проблема,кто будет на кордоне в каком селе проводить выборы или в Мелитополе?
Ответ дляАноним ФЕЯ
Який результат таких виборів буде??
Ситуація просто патова
Який результат таких виборів буде??
Ситуація просто патова
Вы конечно извините, но а какой вообще смысл голосовать выехавшим? Их интересы противоречат интересам Украины, им война нужна, они навыбирают, конечно:)