Млинці зі смайликом• 31 января 2025
1500 багато на тиждень для однієї жінки на продукти?
Як думаєте?
Млинці зі смайликом
• 31 января 2025
Ответ дляСама собі лікар
Коли жила з сімʼєю, теж думала, що вистачило б одній кави і сиру
Реальність інша
Мені треба мʼясо, риба, яйця
Овочі навіть найдешевші тепер дорогі
Акційна оливкова олія по 450 грн
Що тут обговорювати …
Реальність інша
Мені треба мʼясо, риба, яйця
Овочі навіть найдешевші тепер дорогі
Акційна оливкова олія по 450 грн
Що тут обговорювати …
Це правда) теж так думала, а треба і м´ясо, рибу, овочі
Мандолина Бу• 31 января 2025
Ответ дляМолчалка
Все, что полезно, продукты хорошего качества, а не Свою Линию и подобное.
Ой,не смешите с продуктами Хорошего качества,что это такое.
Да бабуся ваша ищет в 85 лет хорошее качество,ей бы кто то принес в дом продукты,она бы рада была
Застряла• 31 января 2025
Ответ дляМолчалка
У мене є знайома бабуся 85 років, у неї пенсія 6000 грн. Їй ледь вистачає.
А вона, окрім їжі, нічого не купує, і на комуналку не витрачає. Комуналку сплачують діти.
Интересно как живут ее одногодки на пенсию 3-4 м оплатой лекарств и коммуналки)))
Бабуле, похоже, на икру красную еле хватает. Вынуждена экономить))
Молчалка• 31 января 2025
Ответ дляЩепотка_совести
А скільки грошей бабуся витрачає на ліки?
Не витрачає нічого.
Все життя займалася спортом, купляла корисні продукти, уникала шкідливих. І зараз теж читає склад. Не купує з пальмовою олією, дріжджами тощо.
Ворожу на каві• 31 января 2025
Ответ дляМолчалка
Шкода, що діти не можуть забеспечити ще й харчами, щоб пенсії вистачало не на ледь.
Молчалка• 31 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Она сама ходит.
И это не моя бабушка, посторонний человек. Но хорошо ее знаю.
Сама собі лікар• 31 января 2025
Ответ дляЗастряла
Одногодкам, можливо, діти допомагають
Це ж нормально
Або йдуть ті одногодки по партіях, там досі крупи з цукром роздають
Це ж нормально
Ворожу на каві• 31 января 2025
Ответ дляМолчалка
А ви дивилися хоч раз, хто виготовник власних ТМ?
Мандолина Бу• 31 января 2025
Ответ дляМолчалка
Не витрачає нічого.
Так сейчас все с пальм об,короче ваша бабуся,но вы написали даже не ваша,а какая то знакомая .Спортсменка,красавица,комсомолка,партийка,образец для подражания
Леді Душка• 31 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
И при этом врёт как моя бабушка чтоб не дай бог никто не подумал что у нее есть деньги.
Сама собі лікар• 31 января 2025
Ответ дляМолчалка
Вчора дивилася масло своя лінія
Виробник Галичина, склад ок
Ви яке купуєте в Україні?
Виробник Галичина, склад ок
Ви яке купуєте в Україні?
Мандолина Бу• 31 января 2025
Ответ дляМолчалка
Она сама ходит.
И знаете ,что она покупает,сто ест,она же не ваша,зачем вы ща нее тут говорите
Сама собі лікар• 31 января 2025
Ответ дляМолчалка
Она сама ходит.
А чого ви постороннього чєловєка бабушкою називаєте?
Послушная• 31 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Самое главное для вас вино ,может его люди вообще не покупают.
Так Как Я
+1, я пью Мартини
Ворожу на каві• 31 января 2025
Ответ дляСама собі лікар
Ще запитайте, чого вона в маркеті в кошик, в холодильник і комуналку до бабусі заглядає
Може ще третю?• 31 января 2025
мало даже на домашнее питание. вы явно не купите себе авокадо, хорошую рыбу, хороший чай/кофе, фрукты, овощи, масло оливковое,зелень и т.д.
на социальные продукты, если вы питаетесь картошкой, крупами, субпродуктами, хлебом, маянезиком, макаронами более чем достаточно
Мандолина Бу• 31 января 2025
Ответ дляПослушная
+1, я пью Мартини
Умничка,пей,я тоже люблю,но сердце говорит не нужно
Сама собі лікар• 31 января 2025
Ответ дляВорожу на каві
Так не до бабусі, як виявилося…
Ворожу на каві• 31 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
То не серце, то цінник в магазині
Роза в вазі• 31 января 2025
Ответ дляЗастряла
Одногодки не дожили до 85 лет с такой пенсией
Послушная• 31 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Ваше сердце как мой диетолог)
Ворожу на каві• 31 января 2025
Ответ дляРоза в вазі
Шкода. Бо сиплеться здоров´я, а підтримувати його функцію нема за який кошт.
Мандолина Бу• 31 января 2025
Ответ дляВорожу на каві
То не серце, то цінник в магазині
Да купила одну Бут в год ,но увы
Братья Капли• 31 января 2025
Ответ дляФорсия
Ну вот я сейчас заказала в атб на 1900. Конечно дома есть овощи, крупы и мясо-рыба.
Называется дешевый магазин, вечно тут все атб, атб... едьте в атб, а по факту у нас возле дома квочка яйца эти же по 45, а обычные не ’домашние’ по 42.
Барбітта• 31 января 2025
Кому як. Дивіться нас 4ро, на їжу йде десь 25-30 тис на місяць. Ми їмо обов´язково яйця 5-6шт в день, гречка, молоко, м´ясо/курка щодня, риба. Картопля. Макарони рис.
В мами пенсія 2900 ,+ підробляє десь +8000тис комунальні не платить на ліки в місяць 2-3 тис. То каже на їжу ледь вистачає.
Послушная• 31 января 2025
Ответ дляФорсия
Офигеть,там же толком ничего нет + половина продуктов производства АТБ ....
Чарівна патика• 31 января 2025
Ответ дляМолчунья
Норм. 200 грн в день. Вино, сыр, яблоки
Вы ’или ’ пропустили