Карма хамелеона• 01 февраля 2025

чому вони це роблять? написав через 5 років

6 років тому працювала в одній компанії, там був чоловік який подобався і я йому теж, але далі флірту нічого не пішло, тому що в мене був на той момент хлопець, я звільнилася , той колега ні разу не написав, потім війна, я вийшла заміж, і тут вчора приходить смс привіт як ти що ти де ти як життя)) це він типу нікого не зустрів за цей час і згадав мене?
що відповідаєте таким людям , в кого було таке?
Мой завтрак• 01 февраля 2025
Ігноруйте та й все.
Винник• 01 февраля 2025
Было.Ответила,что вышла замуж, переехала в другой город, поздравил и больше не объявляется А что ещё нужно сказать?
Ку ка ку ка ку• 01 февраля 2025
У мене колишній періодично так зʼявляється.
Нічого такого не пишу. Відповідаю, все добре. На двух реченнях зазвичай розмова припиняється 😁 Так продовжується вже більше 5 років. Але я не заміжня, то мені байдуже.
Ряженка• 01 февраля 2025
Проверяет можно ли вас трахнуть) а вы что?
КаваЗМолоком• 01 февраля 2025
Так, це не склалося щось в нього і згадав....
Мені через 7 років теж написав один персонаж. Я не відповіла а відразу в блок.
Домашка• 01 февраля 2025
Було і не раз. У мене таке відчуття, що роблять перекличку, а раптом хтось відгукнеться і щось їм вкипить, самооцінку свою підвищують, що про них пам´ятають
НеВРотик• 01 февраля 2025
Спитайте хто це, а потім напишіть щось типу ’вибачте, щось не можу згадати’
автор Карма хамелеона • 01 февраля 2025
Ответ дляРяженка
я б не писала але мені так цікаво стало що в нього в житті, а в нього нічого ні сім’ї і на роботі ніякого карʼєрного зросту та й постарів на 5 років))
Ондатрова шуба• 01 февраля 2025
Просто вспомнил. Просто спросил. А Вы уже рисуете себе предложение руки и сердца.
Ку ка ку ка ку• 01 февраля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
У мене вже більше 5 років згадує, не забуває)
Буває аж переймаюсь, щось давно не зʼявлявся ?🤣 А не, потім як випʼє, напевно, одразу згадує. І пише-пише, а як протрезвіє мовчить по пів року)
Love_Love_Love_• 01 февраля 2025
Ой, навіть не думайте про це.
Як йух встає то розум віднімає.
Мені от бувший написав з яким 13 років тому розійшлись. Хз що в них в голові
Латвийские_Номера• 01 февраля 2025
Ответ дляКарма хамелеона
Другое дело вы, да? Помолодели, замужем, дом полная чаша, отпуск 5 раз в году, дом на 500м с персоналом и большой автопарк?
Иначе почему вас вообще тронуло совершенно не обязывающее сообщение?
Точная копия плова• 01 февраля 2025
Это как встреча выпускников.
Ду да ду да ду• 01 февраля 2025
Смс?????
Конфиденциальность• 01 февраля 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Смс?????
Ну не всі ж смартфони мають
tereska• 01 февраля 2025
Він згадав, що ви можете клюнути, то й і написав. Ви не одна, кому він пише. Ну не чекав же всі 5 років, щоб нарешті зважитись. Робота то робота, там усі на виду, а так осторонь роби що хочеш ніхто ж пліткувати не буде.
І моє чарівне: шишка свербить, хоче попарити))
Ду да ду да ду• 01 февраля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Ну не всі ж смартфони мають
Love_Love_Love_• 01 февраля 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Ну не всі ж смартфони мають
Short Message Service
Викупана• 01 февраля 2025
Я не знаю чому вони так роблять, але мені здається, що у кожної хоч раз писав якийсь потєряшка через багато років. Мій особистий рекорд - писали 4 колишніх. І це ті колишні, які самі мене кинули. І саме смішне, що вони активуються тоді, коли моє особисте життя налагоджується. Чуття в них десь чи що?
Я такая - жду трамвая• 01 февраля 2025
Согласна с вышенаписанным. Когда хочется секса, а никого нет рядом, шерстят контакты. Было и не раз. Потом пропадают, потом снова. Ничего особенного. Нужен секс, ищут с кем бы.
Флюорография гуся• 01 февраля 2025
У меня таких несколько было историй. Из самых странных- бывший пришел прямо домой через 6 лет после расставания с предложением пойти погулять.. ноу комментс как говорится. И ещё тоже реально странный парень, мы толком и не встречались, так, погуляли недели 2, ну там пару раз поцеловались и всё. Не помню уже чего у нас не продолжилось ничего, наверное я с другим начала встречаться, так вот, лет через 10 он мне эмейл написал, тоже с вопросами как я и что и что он развелся и типа свободен и могли б встретиться опять
Флюорография гуся• 01 февраля 2025
Так то я нормально отношусь когда бывшие пишут время от времени узнать как дела, потому что остались в дружеских отношениях, ну а когда вообще не общались и тут алло привет, то мне кажется это должно у мужика совсем пусто в жизни быть, что б начать по бывшим писать /звонить и тп
Tania____95• 01 февраля 2025
Не можу сказати чому. Але, сама маю такого кадра, що пише раз у три місяці, може на рік-два пропасти, потім знову за своє.
Типу перевірка звʼязку 😁 Але мені це вже набридло, заблокувала його.
Всім шампаньського• 01 февраля 2025
Ответ дляРяженка
Автор уже обрадовалась
Н@Диете• 01 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
Ігноруйте та й все.
А просто общаться нельзя? Откуда эта категоричность?
Я тоже иногда открою контакты, пролистал, найду кого лет 6-7 не слышала и спрошу.
Чисто интересно
Ряженка• 01 февраля 2025
У меня так было, писал как я нравлюсь, а я уже глубоко беременная была и замужем. Заблочила неадеквата 😂😂😂
Мой завтрак• 01 февраля 2025
Ответ дляН@Диете
Чисто интересно
і до чужих чоловіків так підкатуєте? Напуркуа?
Н@Диете• 01 февраля 2025
Ответ дляМой завтрак
Подкатывают яйцами.
А я - спрашиваю, как дела. Разницу не видите? Или у вас все - подкатывает, трах секс возврат? 😂
КонФФетОшка• 01 февраля 2025
А меня бывшие не смогут найти потому что у меня по несколько страниц в соц сетях, а они все знали только про одну и даже мои родители знают только про одну мою страницу. А те у меня для любовников к примеру или для каких-то тайн других .
автор Карма хамелеона • 01 февраля 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
а ви душніла)