Дівчата, можливо, хтось нещодавно перетинав польський кордон з продовженим дитячим закордонним паспортом? Цікавить чи пропускають чи ні. Синові 15 р.
Ядвига Юсьлегко• 01 февраля в 12:12
Ответ дляhrystia
Це в паспорт внесена нова дата терміну дії паспорта.
Кто, где и зачем это делает?
язззззь!!!• 01 февраля в 12:17
Ответ дляhrystia
Можна. Але хочу зробити з 16 р на 10 років, а не зараз на 4 роки
Поляки точно не пустят
Санта Барбара• 01 февраля в 12:19
Ответ дляhrystia
Давно не пускають з такими паспортами
КинДза• 01 февраля в 12:20
Ответ дляhrystia
Зробіть зараз на 4. Ви така оптимістка прям на 10 ррків вперед думаєте))
Меряю линейкой• 01 февраля в 12:43
Процедура продовження строку дії закордонного паспорта є тимчасовою, запровадженою на час дії воєнного стану плюс один рік з дня його припинення.
Ця процедура насамперед орієнтована на громадян, які вимушено залишили Україну у зв’язку із військовими діями та/або повертаються в Україну в терміновому порядку.
В Україну впустять, з України - ні
Пампушечка• 01 февраля в 12:45
Ответ дляhrystia
Ну в 22 році це було актуально, але ж .... навіщо так ризикувати? Чому за цей період не зробити нормальний паспорт? Вам подобається ризик та гострі відчуття?
Ответ дляПампушечка
Що мені подобається, моя справа. У паспортному сьогодні сказали, що паспорт дійсний. Вище написала по якій причині не роблю новий.
Бибер-анонимер• 01 февраля в 13:52
Ответ дляЛизочек
Сделайте нормальный паспорт сейчас, в 16 сделаете второй на 10 лет. Не ищите с продленным себе приключений на пятую точку
Плюсуюсь
Сейчас сделать и в 16 еще один на 10 лет
Автор ,паспорт действителен для Украины ,но не факт ,что действует в других странах