мегамоСГ• 01 февраля 2025
Висит угол подбородка и шеи после похудения на 15кг
Как понять - это лишняя кожа, жир или отек?
Чем убрать без радикальных действий?
Вес в норме, есть спорт, еще есть куда худеть
Чем убрать без радикальных действий?
18 мнеУЖЕ• 01 февраля 2025
Гимнастика для лицати шеи чтобы подтянуть мышцы. Это единственный вариант или операция.
Бавовнятий Пупс• 01 февраля 2025
В мене одна щока була обвисла після складного видалення вісімки. Лазерним ліфтингом за пару місяців підняла
мегамоСГ
• 01 февраля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
А в чем суть процедуры? Это ожог?
Бавовнятий Пупс• 01 февраля 2025
Ответ длямегамоСГ
А в чем суть процедуры? Это ожог?
Обличчя ніби ’б´ють током’. Це стимулює вироблення колагену, покращенню мікроциркуляції, вирівнюється тон шкіри. Ходити раз в місяць. Перший помітний ефект через 3місяці. І мазатися постійно сонцезахисним кремом, щоб довше ефект протримався.
мегамоСГ
• 01 февраля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
В описании процедуры пишут, что прогревают глубокие слои кожи 🤔
КрестьянинДиор• 01 февраля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Скажіть , яка вартість та де робили?
Ви задоволені результатом?
Бавовнятий Пупс• 01 февраля 2025
Я робила ще до ковіду. За курс з 5процедур (,раз в місяць) платила 5 з чимось тисяч. Перший видимий ефект десь після 3ї процедури. Всього ефект тримається десь півроку після закінчення курсу.
Petrovna after 50• 02 февраля 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
25 тысяч на полгода?и все ?потом опять?
Бавовнятий Пупс• 03 февраля 2025
Ответ дляPetrovna after 50
25 тысяч на полгода?и все ?потом опять?
Тоді одна процедура коштувала приблизно 1,5тис, а якщо купуєш курсом, то виходило дешевше, 5 з чимось тисяч. За півроку 5 з чимось тисяч і це було ще аж до ковідів