Несемо світло разом• 01 февраля 2025

Де швидко заробити 10-15 тис грн за 2 тижні?

Досвід в основному в інтернеті, підтримка, англ і укр/рус.
Коли продавала в магазині та онлайн.
Треба оплатити квартиру, що порадите? Легальне, дякую
Таракашечка• 01 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Звичайною дебетовою. А що, всі кредитами?
У вас він просто закритий. Його можна відкрити
Джонсонюк• 01 февраля 2025
Поставлю тему в закладки, интересно, какой способ заработка будет приемлем для автора. Вторая такая тема это Людка ’трудно очень’ из Ледыхова, тоже планирует за 23 дня заработать 10000 грн нигде не работая. Креативте идеями.
Таракашечка• 01 февраля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Удалено администрацией...
Та й за тиждень можна. Але треба мати контакти, мати замовників, є певні послуги, але це не так з порогу
Таракашечка• 01 февраля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Она не скажет. Уже выше написала. Как ей, так все расскажи, а как она - то за деньги. Ну цирк
Щаслива Я• 01 февраля 2025
Ответ дляТаракашечка
Так це не за тиждень
Контакти - це робота місяців, а то і років
Відкушу все що стирчить• 01 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Навіщо? Я не хочу сидіти на ньому, я працюю офіційно
То відкрийте кредитку
Таракашечка• 01 февраля 2025
Ответ дляЩаслива Я
Так це не за тиждень
Ну з цього погляду так
Забула що?• 01 февраля 2025
Вкладіться у крипту, але треба гроші, щоб вкласти, навчання і стратегія. За 2 тижні це малореально, бо у вас більшості з цього немає.
І для новачка є високий ризик все втратити.
Джонсонюк• 01 февраля 2025
Ответ дляТаракашечка
Автор уже зарабатывать пошла. Блин, опять секрет быстрых денег не узнаю.
Леннон_Жив!• 01 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Скаргу ловіть
Такі люди навколо хами, аж страшно! Ви ж ледве відгавкалися!
Сиреневенькая• 01 февраля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Людка сазала на меньше 30ки не пойдет работать и должность руководителя только рассматривает
автор Несемо світло разом • 01 февраля 2025
Ответ дляЗабула що?
Ні, крипту не хо зовсім, мені гроші не з неба впали
Ксерокопия ночи• 01 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
У мене немає
Ну якраз час запросити кредитний ліміт. Мене це дуже виручає.

Ще, в тяжкі часи, беру замовлення на Кабанчику. Часто там розміщують замовлення на заповнення торгових карток на сайтах (наприклад - на ПРОМі).
В минулу весну брала замовлення на миття вікон. Стандартне вікно помити - 250-350 грн. Як раз і в минулому квітні на митті вікон і заробила 15 тис грн за місяць. 2-3 виїзди в тиждень було. Знаю, що 3-4 вікна якісного миття в мене займає 3 години.
Таракашечка• 01 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Удалено администрацией...
Вам не здається, що ви досить зухвало спілкуєтесь? Якщо вам не вистачає зарплати, несподівані витрати, теж буває, але якщо і заначки немає, то може це вам треба розвиватись?
Леннон_Жив!• 01 февраля 2025
Ответ дляТаракашечка
Так у кого є контакти-замовники-послуги, той такі дурні теми і не створює. А просто йде і заробляє.
Джонсонюк• 01 февраля 2025
Ответ дляСиреневенькая
Да, на кассу не пойдет, считает такую работу унизительной. По людям на улице определяет кем они работают, т.к. все угрюмые, некрасивые и печальные.
Ответ дляДжонсонюк
Я можу підказати, що у підтримці точно можна і більше
Таракашечка• 01 февраля 2025
Ответ дляЗабула що?
В неї немає що вкласти, бо тоді б не стояло питання як заплатити за квартиру
Ответ дляМочалкин блюз
Заробляйте, але я чесно, не знаю де можна заробити 10 тис, щоб нічого не робити. Якщо онлайн, то треба база клієнтів, крипта треба час і гроші, фізично ви не можете працювати.
Я не казала, що нічого не роблю
Таракашечка• 01 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Так чого тоді питаєте? І для чого тема?
Яйцеголовая• 01 февраля 2025
Дівчата,я теж хочу підробити онлайн
Хто знає-є така Ксенія Кара
Продає курс
Шукаю відгуки
Ксерокопия ночи• 01 февраля 2025
Ответ длягодовасик
Купила вязальную машинку, пряжу покупаю. Буду вязать и продавать готовые вещи.
Угу, тільки продажі зараз мінімальні.
І замовлень на в´язання майже немає.
А колись я цім не погано заробляла.
Ответ дляЯйцеголовая
Дівчата,я теж хочу підробити онлайн
Хто знає-є така Ксенія Кара
Продає курс
Шукаю відгуки
Не рекомендую купляти курси. Спросить план і знайдіть інфу в інеті
Сиреневенькая• 01 февраля 2025
Ответ дляТаракашечка
Так чого тоді питаєте? І для чого тема?
Тролит человек, как и остальные 80% здешних
Ответ дляКсерокопия ночи
Угу, тільки продажі зараз мінімальні.
І замовлень на в´язання майже немає.
А колись я цім не погано заробляла.
Січень наче завжди просідає в продажах
Ответ дляТаракашечка
Так чого тоді питаєте? І для чого тема?
Мені треба щось інше частково
Ксерокопия ночи• 01 февраля 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Інвалід ?
Ви вдома теж не прибираєте ? Тоді хто прибирає у вас вдома ?
Не порівнюйте прибирання вдома з клінінгом по найму.
Це дуже різні речі.
Таракашечка• 01 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Ви про мене нічого не знаєте, а друзів ідіотом називаєте. То хто ви
Ви на приколі? А про що тему створили!
Ксерокопия ночи• 01 февраля 2025
Ответ дляФенте Фря
Скільки зараз платять няням?
В Києві від 100 до 150 грн за самостійну дитину. Немовля та діти до 2 років - 150-300 грн/година.
Мочалкин блюз• 01 февраля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Я не казала, що нічого не роблю
Ви так дивно спілкуєтеся, що мені здається, ви хочете отримати пораду типу: попросити у Боженькі і він дасть