Неробименінерви• 01 февраля в 22:43

Чому порадниці такі нещасні в більшості?

В кожній темі негатив, злість, застрість?
Тільки мала частина адекватних людей.
Чому так?
Людина ділиться з іншими людьми тим, що в неї в надлишку..
Добрі люди діляться посмішками і гарним настроєм.
Злі - постійно не задоволені і хочуть зіпсувати настрій іншим.
автор Неробименінерви • 02 февраля в 00:02
Ответ дляБезВзяток
Це ваша особиста справа. Відчепіться і не розповідайте дівчатам, що їм відчувати. Всі справляються по різному. Комусь гірше, комусь легше. Злість це внутрішній біль, вам не подобається чужий біль? Займіться собою, виключно собою, інші самі розберуться
Що раз повторюю, справа в тому, що не треба перекладати свою біль і злість і на інших, про уе тема!
Дон Пэдро• 02 февраля в 00:02
Ответ дляБезВзяток
То не нав´язуйте своє страусяче мислення всім, не засуджуйте людей. Горе навколо,біль і сльози. Майте повагу. І якого люди стали злі, приводу ж немає...
Так повага как раз в том, что бы в беде не превращаться в шакалов, а оставаться людьми. Вы не согласны? Оправдывание агрессии?
БезВзяток• 02 февраля в 00:03
Ответ дляДон Пэдро
Думаете, если вы оскорбите собеседника в теме, то это как то улучшит эти трешовые ситуации?
Кидаясь на других вы кому таким образом помогаете?
Це віддзеркалення. На її тему. Вам не подобається форма? Мені байдуже.
Дон Пэдро• 02 февраля в 00:04
Ответ дляБезВзяток
Вы уже сами запутались в своих догмах
БезВзяток• 02 февраля в 00:04
Ответ дляДон Пэдро
Вы уже сами запутались в своих догмах
Навіть не думала плутатись, це ваше особисте сприйняття.
Дон Пэдро• 02 февраля в 00:05
Ответ дляБезВзяток
Та менi байдуже теж. Только кидаясь помоями не боитесь сами запачкаться?
БезВзяток• 02 февраля в 00:09
Ответ дляДон Пэдро
Якими саме помиями? Тими що війна йде, гинуть люди, автор закликає радіти життю, сьогодні? Серйозно? Не маю бажання відповідати вашим очікуванням. Мені не радісно і тисячам нерадісно. І нічого дивного в цьому немає.Головне автору ж ніхто не заважає стрибати від радощів. Це не я створила тему з повчанням, як вам себе вести
Дон Пэдро• 02 февраля в 00:15
Ответ дляБезВзяток
Ну тогда с чистой совестью кидайтесь на людей, оскорбляйте и обзывайте, расслабляйтесь хоть тут, а то война же, не радостно
Копуша• 02 февраля в 00:16
Ответ дляНеробименінерви
Ост про вас ми тут і говоримо))) welcome 😂
Так я ж не вживаю, не маю потреби просто) а ви не соромтесь, радійте:)
Дон Пэдро• 02 февраля в 00:17
Ответ дляНеробименінерви
Им главное найти оправдание своей агрессии
БезВзяток• 02 февраля в 00:19
Ответ дляДон Пэдро
Поки що автор в темі майже всіх назвала неадекватами. Тому мимо. Поспілкуйтесь з нею, поділіться позитивом, в країні рожевих єдинорогів все добре, завжди.
БезВзяток• 02 февраля в 00:26
Ответ дляНеробименінерви
Що треба, автор, що не треба, то ваші очікування. Дайте людям спокій. Їм до вас байдуже. Не треба займатись мазохізмом і приходити спілкуватись туди, де вас майже всі не влаштовують. Всі заздрісні, злі і нещасні. Сонце вашого позитиву не зігріє цих ´нещасливих´ людей. Вам тут не місце. До побачення, веселіться тут.
автор Неробименінерви • 02 февраля в 00:27
Ответ дляДон Пэдро
Ага… війна дає зелене світло ображати інших. А якщо війна закінчиться, знайдемо інший привід😂
БезВзяток• 02 февраля в 00:27
Ответ дляНеробименінерви
Ні звичайно, війна це привід для веселощів і позитиву. Ви праві.
автор Неробименінерви • 02 февраля в 00:29
Ответ дляБезВзяток
А ви впевнені, що прочитали, те на що відповіли?
Війна це дах, але це не привід виміщати злість і біль на інших! Живіть тепер з цим!
ПриснитсяЖЕ• 02 февраля в 09:04
Когда все хорошо и жизнь бурлит, то не до советчицы)
Царевна_несушка• 02 февраля в 12:22
Ответ дляДон Пэдро
Та они такие и были, нация кайдаших завистливых черноротых
Ну не кажіть. До війни такого пздц, як зараз робиться в практично кожній темі, не було
Дон Пэдро• 02 февраля в 12:52
Ответ дляЦаревна_несушка
Маски сняли