Святогорий• 02 февраля в 09:34
Сімейний кодекс ст.55 Жінка і чоловік повинні обоє утримувати матеріально сімью
gizzaGinora• 02 февраля в 09:36
Ау, святогорій
Що там написано про розподіл обов´язків в родині??
gizzaGinora• 02 февраля в 09:39
Сім´ю складають особи, які спільно проживають, пов´язані спільним побутом, мають взаємні права та обов´язки.
ВЗАЄМНІ ПРАВА І ОБОВ´ЯЗКИ
gizzaGinora• 02 февраля в 09:42
Ответ дляvecya
в чем ваша проблема? кто обидел?
Просто почитайте його теми
Це не лікується
Kot_v_meshke• 02 февраля в 10:02
Это уже было, Святогорий, повторяетесь. Новые сюжеты не придумываются?
«Миша, все переписываем, у тебя скучное лицо, тебе никто денег не даст» (с), пардон, святогорий)
Ответ дляLudaSHS
Цікаво чи є такі теми на чоловічих форумах.
нет, там в основном обсуждают темы, как потратить свои деньги на разведенную женщину с чужими детьми.
Kot_v_meshke• 02 февраля в 10:16
Ответ дляСвятогорий
Вы так зациклены на теме разведенной женщины с детьми))). Это у вас сексуальная фантазия такая, или что?