Помогалочка• 02 февраля 2025

Дети парт работников,расскажите о преимуществах в вашей жизни? Что было доступно

Только вам ,и не было доступно детям простых рабочих ? Как сложилась ваша жизнь после распада ссср и кпсс??
Брюльтик• 02 февраля 2025
тут же не форум пенсионеров
Колгоспниця• 02 февраля 2025
Ответ дляБрюльтик
тут же не форум пенсионеров
Як раз дітям партпрацівників зараз по 45-50.

Є тут одна така дама, розказує, що всі так жили, як вона, апельсини круглий рік і цілий осетр на НР.
Борисфенка• 02 февраля 2025
Їм нема з чим порівнювати, бо ці діти спілкувалися з такими ж дітьми. Потім вже дорослими дуже дивувалися, що не у всіх так було.
Кіна не буде• 02 февраля 2025
когда уже забанят этих больных с каждодневными темами про совок
PinkMa• 02 февраля 2025
майор иди побирайся на вконтакте сру, тут тебе не подадут
Астановитесь• 02 февраля 2025
В мене в класі були дівчинка,і хлопчик.Нічим вони від нас не відрізнялися.Хто в них батьки,я дізналася лише у 8му класі.Їх тягнули трохи,бо не можна було щоб діти партійних функціонерів погано вчилися.Не скажу що вони тупі були,на 4ки тягнули самі.А вище то вже вчителі.
У дівчинки шкільна одежа та фартух були дуже гарні.Можливо пошиті на замовлення,чи щось подібне.Матеріалу такого я не бачила ні на кому.Тоді тільки фломастери з´явилися,це була моя мрія,а в них вже були,і олівці Коh-і-нoоr.Пенали м´які з Сингапуру,ми все роздивлялися.А в нас звичайні з пластмаси.Взуття гарне.Ну а так нічим абсолютно.
А,ще згадала,що дівчини батькам дали квартиру в новому будинку,і вона запросила нас до себе на День Народження.Я тоді вперше побачила що буває два туалети в квартирі,і конс´єрж з телефоном в усі квартири.
Директриссимо• 02 февраля 2025
я с такими училась в престижной школе.Я туда попала по способностям),спецшкола.Ну бывала в их элитных домах с марморными лестницами,консьержами и ванными комнатами по 15 метров.Знаю,что потом многие пристроились очень хорошо,а один стал прямо олигархом в стране агрессоре.Многие уехали за кордон,там тоже не бедуют.
Астановитесь• 02 февраля 2025
Дівчинка викладає зараз в університеті Шевченка.А хлопець десь в автобізнесі.
ДваДваВісім• 02 февраля 2025
Ответ дляКолгоспниця

колись була тема про 70-80, так одна мадам теж розповідала і про шикарні коляски для дітей, і купу одягу на будь який смак. І про те що дефіциту в совку ніколи не було, а з´явився після 91 р.
Ліплю вареники• 02 февраля 2025
Ответ дляАстановитесь
Нічим не відрізнялися.
Тільки одягом, шкільним приладдям, квартирою, їжею і місцем відпустки. А так звичайно ні рогів, ні копит
Весняний Марафон• 02 февраля 2025
Особо ничем не выделялись, скромные были. Ну, одевались, питались лучше, но мажоров не было, не принято это было
Колгоспниця• 02 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Про ці роки згадалося, тема була про домашні бібліотеки, там одна мадам розказувала, що в їхній благородній сім´ї дуже шанувалися книги, саме тому у них вдома половина книг були зі штампом бібліотеки національного університета :)
Астановитесь• 02 февраля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Нічим не відрізнялися.
Я маю на увазі різницю між дітьми тієї еліти,і теперішньої.
Між їх статками,спосібом життя,можливостями у виборі навчальних закладів,та всього іншого.Зараз це прірва.
Вони вчилися в звичайних школах,їли в одних їдальнях зі звичайними дітьми,в батьків не було елітних авто,заміських палаців...Це я мала на увазі.Вони були трошки краще забезпечені.На екзамені так само тягнули білети і трусилися з нами в коридорах.Гуртки ті самі.
Форсия• 02 февраля 2025
То, о чем вы пишете, могло быть у детей функционеров на уровне руководства областью или крупного города, там да, были и спецпайки, и спецсклады и тд. Но таких единицы на самом деле. Парторг на заводе разве что заказ к празднику или путевку мог без очереди взять, больше никаких привилегий.
Ліплю вареники• 02 февраля 2025
Ответ дляАстановитесь
Не буду сперечатися. Я тих часів не застала. Просто чомусь думала що люди в усі часи були однакові. У кого влада і можливості - дуже малоймовірно що буде скромним.
Форсия• 02 февраля 2025
Ответ дляАстановитесь
У нас была в классе дочка директора ресторана, вот у нее - да, и одежда вся импортная была, и игрушки, и дома мебель финская, и ездила уже в круиз вокруг Европы.
Астановитесь• 02 февраля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Якщо по поведінці,то хлопчик трохи зверхньо на всіх поглядав.Чи то батька вплив,чи такий характер.Такий поважний був.Але в хокей рубався будь здоров,і ніколи не казав що в мене там батько чи що.А от дівчина була’своя в доску’.)
Розділення пішло пізніше,коли аже еліта стала ходити в свої садочки,школи.Жити в елітних житлових комплексах.Ці діти вже від початку розуміють,що вони не такі як всі.
А тоді,коли ми жили в одних будинках,вчилися разом,все було трохи по іншому.
Заставляличка• 02 февраля 2025
Ответ дляКолгоспниця

я із сім’ї середньої, так би мовити, до партноменклатури відношення ми ніколи не мали, апельсини з мандаринами бачили тільки на НР, та й те дорослі все віддавали нам з братом, ми реально думали, що вони не люблять

банани за дитинство їла може рази зо три, осетрина то для мене було просто слово, спробувала її у 90-ті коли поїхали на Арабатку, там син господині був рибак, ловив та продавав тих осетрів недорого, ми смажили та їли, дуже смачно
Мальдивирую• 02 февраля 2025
Мне 60. Училась в спец школе с углубленным изучением франц языка. Попала туда не по блату- просто была подготовлена более чем. Моя мать- лаборант в городской п-ке. Среди моих одноклассников- дочь дипломата, дочь зав. город. б-цы . Понятия ’буллинг’- не было. В плане питания- не припомню, чтоб в холодильнике не было мяса и базарного творога. Ну, как-то так.
Пирожкиня• 02 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Да, тоже помню одноклассницу- мама продавец в универмаге- лучшие игрушки, бутерброд с колбасой московской
Пирожкиня• 03 февраля 2025
Баба с дедом жили в обкомовском доме. Мы-дети - все общались, играли. Разницы особой в игрушках не было- напоказ не принято было выставлять. Хотя видела и пайки генеральские и обуомовские Волги. Разница появилась позже - когда развалился союз и можно было хвастаться награбленным