ПультОт_БМВ• 02 февраля в 18:32
Театры Киева. Посоветуйте комедию.
Нічого вдягти• 02 февраля в 18:34
Весілля Фігаро на тому тижні були, у Франка, але ви не так питання ставте. А нащо можливо придбати квитки на таке то число
Кондуктор троллейбуса• 02 февраля в 18:35
Ответ дляНічого вдягти
Оце 100%))
ПультОт_БМВ
• 02 февраля в 18:43
Ответ длявкрации
У Франка на березень вже все розкуплено
Ну куплю на апрель)
И не только ж Франка существует
Бавовнятко• 02 февраля в 18:53
Напишіть , для кого і які смаки ?
Мені особисто Фігаро і Люкс дещо ’нафталінові’ , не скажу , що не варті уваги , але не обирала б першочергово. Подивилася б Тартюф . Ще там же Мартин Боруля і Синйор з вищого світу - теж на раз .
В Лесі Українки - Занадто одружений таксист , Блискуча ідея .
Ще є N13 , не була , але радять )
Доєднуйтесь в ТГ до чату , там багато цікавого про театр
Ще є N13 , не була , але радять )
Бавовнятко• 02 февраля в 19:01
Квітка папороті• 02 февраля в 19:12
Женитьба Пігдена в Л.Українки
З цією виставою щось не так на лівому березі
Бавовнятко• 02 февраля в 19:13
Ответ дляКвітка папороті
Женитьба Пігдена в Л.Українки
А Женитьбу ви давно дивились ? Її немає зараз в репертуарі.
Квітка папороті• 02 февраля в 19:15
Ответ дляБавовнятко
Давненько вже. Можливо вже й нема.
Бавовнятко• 02 февраля в 19:19
Ответ дляКвітка папороті
Давненько вже. Можливо вже й нема.
А це не вона зараз переіменова на N13?
Там є Джордж Пігден
3@йk@• 02 февраля в 19:20
Франка - Люкс для іноземців, Сеньйор із вищого світу, з класики Кайдашева сім´я.
Тартюф нудний, лише чудові декорації, Слуга двох панів на поціновувача, мені не зайшов, друзям сродобався дуже, але я не люблю Труфальдіно фільм, багатьом до вподоби, костюми там топ і гра акторів.
Квітка папороті• 02 февраля в 19:22
Ответ дляБавовнятко
А це не вона зараз переіменова на N13?
Там є Джордж Пігден
Ага, прочитала що там є такий персонаж. Можливо й перейменували
Бавовнятко• 02 февраля в 19:36
Ответ дляУкраїна наше все
Дівчата , а щось психологічне є?)
Є ) якщо ’на подумать’ то Для домашнього огнища в ЛУ або Всі мої сини у Франка - обидві на реальних історіях .
Ще думаю підійшла б Поромник в ЛУ , і Процес в театрі на Подолі .
Нуможе це не зовсім той напрямок що ви шукаєте , треба читати сюжет .
Родзинка - Калігула , це точно психологічне.
ПультОт_БМВ
• 02 февраля в 19:39
Ответ дляБавовнятко
Беріть на Фігаро на 8 березня є 2 квитки , там верифікація через дію
А что за прикол? Причем здесь Дия?
Бавовнятко• 02 февраля в 19:41
Ответ дляПультОт_БМВ
А что за прикол? Причем здесь Дия?
Така система в театрі Франка . Типу боротьба з перекупами )))))) або як ускладнити придбання квитка)
ПультОт_БМВ
• 02 февраля в 19:43
Ответ дляБавовнятко
А, ну если первое - то ок)
Ответ дляНічого вдягти
Давно не была во Франко, но тут удалось взять билеты на ’Весіллі Фігаро’. Как по мне, то очень специфическая постановка. Ходили с подругой. Была даже мысль уйти с антракта. Очень двоякое впечатление от переноса исторических персонажей в современные реалии. Не понравилось.
Миллениалка• 02 февраля в 20:11
,, В джазі тільки дівчата ´´ . Театр оперети Київ , не пошкодуєте . Весела , музична комедія .
Борщик• 02 февраля в 21:50
З цією виставою щось не так. В прошлом году были с подростками, всем очень понравилось.
Солоденька цукОрка• 02 февраля в 22:54
Ответ дляУкраїна наше все
Дівчата , а щось психологічне є?)
Я дуже рекомендую спектакль Сірі бджоли у Театрі на Подолі.
Папобус• 03 февраля в 00:01
Ответ дляУкраїна наше все
Дівчата , а щось психологічне є?)
Імперія янголів в Будинку кіно (за романом Вербера)