Спішу - перекидаюсь• 02 февраля 2025
нетфлікс 7+ в кінці мультика весілля і поцілунок двох дівчат
дитина спитала, а чому дівчина вийшла заміж за дівчину.
нетфлікс 7+
вони зовсім хворі?
як можна бути впевненою, що дитина дивиться безпечний контент?
нетфлікс 7+
вони зовсім хворі?
КоКоКоКоКоКо...• 02 февраля 2025
Дивіться до того, як показати дитині. Бо ніхто не знає, що шокує саме вас
Ванна Тазиковна• 02 февраля 2025
А що в цьому небезпечного? Такі люди бувають, так дитині і пояснити
Спішу - перекидаюсь
• 02 февраля 2025
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
комент ні про що
КоКоКоКоКоКо...• 02 февраля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
комент ні про що
Саме так, ваш комент ні про що.
После 18• 02 февраля 2025
Матерь божья , а шо ж вы ей ответите, когда она в магазине проходя мимо, увидит сосущихся девок?
КоКоКоКоКоКо...• 02 февраля 2025
Ответ дляПосле 18
Автор впаде без тями, що відволікти на себе увагу дитини.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 февраля 2025
покажите детям древние мультфильмы без всего этого
Мука Цекотуха
Доктор Айболит
Ежик в тумане
Мука Цекотуха
Доктор Айболит
Ежик в тумане
Домашка• 02 февраля 2025
На нетфліксі ніяк. Є ще мультик, де в кінці виявилося, що 2 други, потім вороги, а потім знов друзі,які вирішили, що вони кохають один одного та в кінці поцілувались. Але в мене дитині вже приблизно 10 було,коли вона дивилась цей мультик.
сЛАдКОежКА• 02 февраля 2025
Ответ дляПосле 18
А вы прямо часто их встречаете?
Удальонка• 02 февраля 2025
Я нетфлик за это и не люблю. Слишком мощная пропаганда, задолбало уже.
Инста_Богиня• 02 февраля 2025
Ответ дляПосле 18
И много вы видели сосущихся девок в магазинах?
Спішу - перекидаюсь
• 02 февраля 2025
Ответ дляУдальонка
а де дивитесь кіно?
Удальонка• 02 февраля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
а де дивитесь кіно?
Последнее время, мало смотрю фильмов. Больше читаю.
Спішу - перекидаюсь
• 02 февраля 2025
Ответ дляУдальонка
кіно виходить дешевше)
я свого часу хотіла електронну книгу купити, а потім виявила, що електронні книжки потрібно кожну окремо купувати і ціна лише на трохи нижча паперових..
Удальонка• 02 февраля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
кіно виходить дешевше)
Можно найти и скачать бесплатно, иногда нужно только покупать. Но кино на 1,5 часа, а книга на несколько дней.
Я давно не юзаю свою читалку, все в телефоне.
dahashutka19• 03 февраля 2025
І ? Важко пояснити, що іноді дівчата люблять дівчат , а хлопці хлопців ? Нічого такого в цьому немає ...Вони ж не вилизуали одна одну ...