Агент Пинкертона• 29 января в 07:43
Якщо якісь діти з якими грається ваша дитина
Та постійно спілкується , сказали щось не дуже пристойне, а ви почули , в такому випадку розкажете батькам тієї дитини?
А_мій_самий_самий• 29 января в 07:51
Ответ дляАгент Пинкертона
6-10
Наведіть приклад, що сказала дитина
Агент Пинкертона
• 29 января в 07:55
Ответ дляА_мій_самий_самий
Наведіть приклад, що сказала дитина
Послала на хрін, ще щось типу такого
А_мій_самий_самий• 29 января в 07:55
Ответ дляАгент Пинкертона
Послала на хрін, ще щось типу такого
Й що ви хочете сказати батькам?
Агент Пинкертона
• 29 января в 07:59
Ответ дляА_мій_самий_самий
Й що ви хочете сказати батькам?
Я навпаки не хочу і не казала, але інші батьки мені предʼявили претензії що від моєї дитини хватають слова (*опа), і прлучається що ніхто не в курсі з батьків що їх діти говорять, а мій тепер на повестке дня
Яйцеголовая• 29 января в 08:08
Ответ дляАгент Пинкертона
Між вами дорослими непорозуміння, а ваші діти за це чомусь відповідальні, сказали опа у 6 років, послав у 10 - це не та проблема, щоб створювати подібний балаган. Вирішуйте проблему дорослих
Агент Пинкертона
• 29 января в 08:12
Ответ дляЯйцеголовая
Насправді , ті батьки не українці, і діти може й не знали таких слів, тепер батьки зляться
Секретница• 29 января в 08:12
Свого часу я розірвала таку дружбу, правда через баловство сигаретами в 10років. Зараз їм по 15 той хлопчик вже шось нюзає, якийсь фьюз. Вважаю, що дітей ще треба вчити фільтрувати друзів.
Ответ дляАгент Пинкертона
ну так воспитывайте. расцените как сигнал.
Яйцеголовая• 29 января в 08:15
Ответ дляАгент Пинкертона
О, ну, тоді треба виховувати своє маленьке щастячко, вибачайтеся разом і читайте книгу про шкоду від вживання лайливих слів чи щось подібне
АнтиТроль• 29 января в 08:17
Ответ дляАгент Пинкертона
Не лезьте, дети сами разберутся
Летчица• 29 января в 08:18
Ответ дляАгент Пинкертона
6-10
Говорю самим дітям, що невже настільки не вистачає запасу слів, що потрібно матюкнутись?
Ответ дляАгент Пинкертона
Теперь видите почему нет смысла говорить? Родители всё равно будут отрицать.
Сусідка зверху• 29 января в 08:27
У сына хорошие друзья, а у его друзей хорошие родители. Можем говорить друг другу все. Но из-за мелочей ’сказал гадость’ мы не паримся.
Невгамовна Бу• 29 января в 08:41
Ответ дляАгент Пинкертона
Послала на хрін, ще щось типу такого
Сколько лет ребёнку и какими словами послала?
Все дети все это знают, просто одни употребляют в разговоре, другие нет, у тех родителей дети тоже все давно знают, пусть не делают выпученные глаза, а вы успокойтесь