Астановитесь• Изменено 02 февраля в 23:52
Чи вхід на кухню навпроти туалета? Ок чи жах? Перерланування
Є квартира для сімʼї з 3 батьки і дитина маленька,Можливо хтось підкаже, є ось таке планування квартири( по факту дві обʼєднані одну, і коридор наче великий, але абсолютно не продуманий в не вистачає місця для елементарної прихожої. Намальовали невеликий варіан змін але виходить що двері кухні навпроти туалету в ходять? Як вважаєте ?
Астановитесь
• 03 февраля в 00:31
Ответ дляСвета С Приветом
У вас доволі велика лоджія 5,4, там ви стола поставите великого, а 11.3 це достатньо для кухні
То не лоджія то відкритий балкон, хотілось там залишити відкритий бо все життя в хаті без балкону живу мрію щоб там сидіти літом і повітрям дихать
ЯяяКакаджамбо• 03 февраля в 00:45
У нас двери в туалет напротив входа в кухню и обеденного стола.
Все время ругаюсь со своими, что оставляют дверь нараспашку, когда выходят из туалета.
Пью кофе и смотрю на унитаз 🚽🤣
Астановитесь
• 03 февраля в 00:54
Кашка-маняшка• 03 февраля в 01:41
Ответ дляАстановитесь
Придумала ще один варіан як думаєте дурня чи має місце бути?
что попало
Люблю_смаколики• 03 февраля в 01:52
Ответ дляАстановитесь
це зручно, у тітки так стоять двері на кутку - саме через схожий коридор, нормально, все одна та стіна в кухні така, що нічого не приткнути.
Люблю_смаколики• 03 февраля в 01:55
Хороше планування, якби не коридор з тими дверима, що і шафу немає де поставити. Я за варіант зі зрізаним кутом кухні, нормально буде. Головне - зробити обов´язково з дверима, а не арку. І буде ок.
Балкон класний великий, ванна. Супер)
Люблю_смаколики• 03 февраля в 01:56
Ответ дляЗ горіха зерня
то заради 0,5 метра до кухні переробляти технічну документацію ??
не треба переробляти нічого
Люблю_смаколики• 03 февраля в 01:57
Ответ дляАстановитесь
Ну ось комент нижче вже пишуть запахи ітд
Вам потрібно буде зробити хорошу витяжку в туалеті і ванній, цього буде достатньо.
Люблю_смаколики• 03 февраля в 01:58
Ответ дляАстановитесь
Так, це теж дивно виходить, знаю, але ніякого і по іншу немає походу іншого двері туалету в туалет будуть відкриватись, всередину тоді виходить і всі інші теж
це незручно дуже, краще так не робити.
Люблю_смаколики• 03 февраля в 02:00
Ответ дляАстановитесь
тобто в такому варіанті потрібно, щоб двері вікривалися на праву стіну, буде зручно
Папина дочка• 03 февраля в 02:32
Ответ дляАстановитесь
Стає шафа купе в прихожій, бо зараз елементарно немає де кинути взуття сховати чи повішати речі
Автор, хороший вариант в данном случае, не сомневайтесь.
Папина дочка• 03 февраля в 02:36
Ответ дляАстановитесь
В старпості краще, я б так і зробила
ЯНаПэПэ• 03 февраля в 06:53
Ответ дляМеня много
Мне такое не нравится.
Один в туалет, другой из кухни. Запахи...
У меня кухня там, где у вас на плане комната 11,3 м²: очень неудобно. Да, уже привыкли, но если б я сейчас выбирала квартиру, то искала б другой вариант
Господи, какие запахи? Вы в туалете раз в год убираете и мойву ежедневно жарите без вытяжки?