МУСЯкомарова• 03 февраля в 06:53

Хто краще? Чоловік чи жінка хірург

Вітаю
Цікавить ваша думка. Якщо б (не дай Боже) довелося вам робити операцію, якому хірургу ви швидше б довірилися : чоловікові чи жінці ?
(Допустим, відгуки хороші в обох)
Результат:
вже голосів: 48
43 (89.58%) Чоловікові - хірургу
5 (10.42%) Жінці-хірургу
Видящие_помогите• 03 февраля в 06:55
Хорошого в обох, але хтось все-таки кращий.
Найщасливіша• 03 февраля в 06:59
Хорошие специалисты в этой области есть ,как среди женщин так и среди мужчин. Ровно и в обратном направлении ,есть плохие вне зависимости от пола
Видящие_помогите• 03 февраля в 07:02
А о є вузькопрофільні, у цьому і тонкощі можуть бути, дивлячись яка операція.
Тра Ля Ля• 03 февраля в 07:15
Женщины больше подвержены панике во время экстренных ситуаций.
В вашем случае смотрела бы на исходники- количество операций и % удачных от них
Трільчиха• 03 февраля в 08:34
чоловік. чоловіки більш зосереджені, менше вплив емоцій, і якщо це хірург - чоловік, зазвичай більш відданий професії, бо не потрібно, як правило, займатися побутом.
Коварная Зая• 03 февраля в 09:02
Я б вивчила так би мовити, послужні списки обох, наскільки вони є досвідченими саме у питанні моєї хвороби, та подібних операцій, сходила до обох на прийом, поспілкувалася, і тоді б вибрала. Стать лікаря мене хвилює в останню чергу, якщо він не гінеколог - тут точно з жінкою комфортніше, але в хірургів мене цікавлять зовсім інші критерії.
Коварная Зая• 03 февраля в 09:17
Ответ дляТрільчиха
Це ж стереотипне мислення як воно є. Хіба вам не траплялися чоловіки-істерички, імпульсивні та зі зниженим самоконтролем? Може у дрібничках жінки більше схильні проявляти емоції, покричати там, поплакати, бо їх на відміну від чоловіків, за це не засуджує суспільство, але от глобально... Подивитись лиш на статистику злочинів - то хто ще творить дурню на емоціях частіше, то велике питання)
Так само як і жінки з залізними нервами та абсолютною перевагою розуму над емоціями, які абсолютно віддані своїй справі, якою б вона не була, існують, та їх не так мало.
Трільчиха• 03 февраля в 09:24
Ответ дляКоварная Зая
так, дещо стереотипне, але тенденція є. скажемо так, мені було спокійніше оперуватися у чоловіків
Анонимба• 03 февраля в 09:32
А помимо пола, других различий нет?