#Пойду_кгадалке• Изменено 03 февраля 2025

вот, все говорят, что поколение зумеров...

говорят, что поколение зумеров (1997-2005) не хотят идти на малооплачиваемую работу и т.д. что они молодцы и т.д.
Да что там, можно сказать что они вообще не хотят работать.
Что они встают посреди рабочего дня и просто уходят и все.
Хотят только снимать рилзы и чтоб деньги сами капали.
Но даже вести канал и снимать рилзы требует работы и самодисциплины, которой у них нет.
Возникает вопрос, а кто будет их содержать?
ну понятное дело, родители.
Ведь так удобно проснулся, целый день просидел в телефоне и все.
Так чем тогда они гордятся?
что сидят на чужой шее?
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Да, но сейчас вся работа заточена под молодых. Все программы итд. И молодежь им обучается на раз-два. Старшим в разы сложнее.
Я просто попала на работу в коллектив к молодежи, видела что они меня воспринимают как очень отсталую от жизни. Мне 40)) и их можно понять. И я их понимаю, а они меня нет))) в плане того, что мне нужно чуть больше времени, чтобы освоить то и то.
Це те про що я кажу. 40-ка річні міленіали зазнають складнощів з додатками, а 30 річні міленіали народились вже з компами і в них не виникає складнощів з додатками. Питання в тому чи був комп у дитини міленіала в дитинстві чи ні.
Чижик Пижик• 03 февраля 2025
Ответ дляЗначит надо
Мілленіали (з середини 80-х до 2000-х)
Найбільш інфантильне та інертне покоління.
Зараз це покоління на фронті воює. Розкажіть їм про інфантильність.
Хитрушка-чекушка• 03 февраля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Дома они сидят . Такие вот дела.
Чижик Пижик• 03 февраля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дома они сидят . Такие вот дела.
А хто ж воює?
Показушница• 03 февраля 2025
Син 2003 р.н. працює, навчається. Заробляє з 17 років. Всі його друзі теж працюють або навчаються.
Хитрушка-чекушка• 03 февраля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
А хто ж воює?
в основном сельские и не столичные
Единая страна!• 03 февраля 2025
Прийшла людина на завод працювати(за кордоном ще до війни) показували як працювати і розповідали все. Людина пішла на обід і не прийшла на робоче місце, потім керівники бігали і шукали робітника.
Значит надо• 03 февраля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Прям все покоління?
Половина жительок Порадниці теж з окопів свекрух і чужі покупки обсуждають?
Менше пафосу, будь ласка.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 февраля 2025
Ответ дляЗначит надо
Мілленіали (з середини 80-х до 2000-х)
100% поколение ´потеряшек´
Кусман Сиру• 03 февраля 2025
Ответ дляЕдиная страна!
Ну для того і дається випробувальний термін. Як роботодавець, так і робітник мають за цей час зрозуміти, чи підходять один одному
Аноним_1858• 03 февраля 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
да вот хотя бы на шее автора топовой темы
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3673196
Ее дочь выгнали из института и она ни учиться, ни работать не хочет .
И это проблема всего поколения зумеров.
Они не хотят напрягаться, только сидеть на чужой шее
Это проблема отдельных людей.
Сын 2004 года.
Все его друзья, одноклассники работают и учатся. Единицы просто учатся. Пару человек просто работают.
Никого не знаю, кто просто сидит на шее родителей, не учится и не работает.
Зоряний Шлях• 03 февраля 2025
Я зумер. А вам неудобно с такими работать, ну то ваши проблемы
Зоряний Шлях• 03 февраля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
З однієї роботи встати та пішли, з іншої, з третьої. А далі що? На шию до мами. Вони ж встають і ідуть не для того щоб нормальні умови знайти, а бо їм посидіти біля компа, спати 12 годин, займатись сексом посед дня важливіше ніж працювати. Вони не шукають гарних умов. Вони хотять щоб їм платили тільки за те що вони дупку притягли на роботу.
Важливіше, так. Працюйте хоч 24/7, якщо робота для вас це хобі
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
А бути паразитами на батьках, не обслуговувати свої фінансові потреби то теж хоббі?
Зоряний Шлях• 03 февраля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
У вас тільки дві крайності?
Ну так, спати 12 годин комфортніше і важливіше і подобається значно більше, ніж працювати
Щось не так?
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
У вас тільки дві крайності?
Щось не так?
Не важливіше. Це шкодить здоров´ю.
Зоряний Шлях• 03 февраля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не важливіше. Це шкодить здоров´ю.
Робота? Згодна
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Робота? Згодна
Паразитизм — вид взаємозв´язків між різними видами, за якого один з них (паразит) певний час використовує іншого (хазяїна) як джерело живлення та середовище існування, частково чи повністю покладає на нього регуляцію своїх взаємовідносин з довкіллям.
Паразит має здатність утворювати токсини для пригнічення життєдіяльності хазяїна.
Ви вважаєте що діти повинні паразитувати на батьках за рахунок здоров´я останніх?
Зоряний Шлях• 03 февраля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я так не вважаю, я десь про це писала? У здорових сім´ях є взаємодія, батьки допомагають дітям(якщо можуть), а діти батькам. І ні, дитина не повинна у 18-25 років уже утримувати своїх батьків і бути мільйонером з успішним успіхом, котрий рекламується скрізь
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Дитина повинна утримувати не батьків, а себе. А людина що звільняється багато разів, як зараз роблять зумери, приводить до паразитування вже дорослих 22+ особей. Вони паразитують на батьках, розказуючи що звільнились бо мало платять з тих вакансій де була вказана реальна зарплата.

Чого прийшов?
Бо гроші потрібні.
Так працюй, ось робота, зробиш заробиш.
Так мені гроші потрібні, а не робота.
Зоряний Шлях• 03 февраля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена

Чого прийшов?
Бо гроші потрібні.
Так працюй, ось робота, зробиш заробиш.
Так мені гроші потрібні, а не робота.
Звільняються,бо шукають краще місце й кращі гроші. Я вже три роки сиджу на не дуже норм роботі, зараз у пошуках. Мені складно, співбесіди це стрес і що я насправді хочу теж поки не знаю. Але виходжу потрохи з зони комфорту. І тільки рада за людей , що щось змінюють, мені, наприклад, це важко.
Герцогиня• 03 февраля 2025
Шо ви мелете, це покоління вже майже три роки дупу вашу захищають на фронті
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Ви відповідальна людина. Ви не можете підставити людей що працюють разом. Але зараз багато Зумеров, ті що закінчували навчання на удаленкє, зовсім втратили розуміння слову відповідальність. Вони нічого не хотять робити зовсім, яхти повинні звалитись з неба. Наче вони народжені стати мільярдерами , але помилково народились в хрущевке, без базового забеспечення.
Зоряний Шлях• 03 февраля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Що доброго бути відповідальним? Зарплата вкрай мала, я не сиджу повний робочий , бігаю по підробітках. Втомилась так жити. Теж люблю стабільність і не бігати по роботах, але жити за щось треба. Шукаю щось інше. Це державний заклад. І повірте, навчання онлайн теж не проста штука. Закінчувал університет ще при карантині
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
А хто ж воює?
Міленіали
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Ви думаєте що там де нема відповідальності там є гроші?
Я не знаю безвідповідальних людей що вміють заробляти багато грошей.
Зоряний Шлях• 03 февраля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Є всяке. Я за годину беру 300-400 грн, відповідальності великої не маю. Але це не постійній прям заробіток
Автопортрет нурофена• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Непостійний заробіток рахують за рік і потім ділять на місяці. Або так і пишуть дохід за рік.
Зоряний Шлях• 03 февраля 2025
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Можливо, буду знати
Едимнаморе• 04 февраля 2025
Не знаю, про що ви. Я 98 року, у свої 23 заробила більше 50к$ на власне житло і зробила в ньому ремонт, усе від 1 до останньої копійки заробила самостійно, жодних спадків, зв´язків і т. п. Подруги всі теж пробивні, менше, ніж за 1000$ ніхто не працює.