Ворую вкусняшки• 03 февраля в 10:32
«Втомлений» тип старіння, поділіться своїми методами боротьби
Мені 37, обличчя виглядає все гірше. Останнім часом не робила взагалі нічого, емоційний спад був сильний (тільки йога і дорогий крем). Але все, вже не можу дивитись на себе в дзеркало(
Дівчата, в кого втомлений тип старіння, що ви робите зі своїм обличчям?
Поділіться, будь ласка, які дієві вправи, креми, процедури у вас в рутині.
Научительница• 03 февраля в 19:52
Ответ дляНевгамовна Бу
А как это уставший тип старения ? Когда носогубки выражены или что?
Это когда с утра Вы выглядите относительно хорошо и свежо (при условии что выспались), а к вечеру лицо выглядит сильно уставшим, сползшим. При уставшем типе старения очень важен качественный ежедневный сон.
Научительница• 03 февраля в 19:53
Ответ дляВорую вкусняшки
І носогубки теж. І під очима мішки..коротше, вранці вигляд, наче ти вже конкретно втомилась або просто зла і сумна одночасно( ну і контур, то біда..
Це Ви деформаційний тип старіння описуєте.
Ворую вкусняшки
• 03 февраля в 20:53
Ответ дляНаучительница
От на другій сторінці я задумалась..але по опису і фото саме на втомлений виглядаю..може він вже в деформаційни в мене переходить..(читала, що така його динаміка)
Невгамовна Бу• 04 февраля в 01:52
Ответ дляНаучительница
А если наоборот?