Ms. При теле• 14 июля 2025
Голки при защемленні сідничного нерву?
Дівчата, вже майже рік болить від спини до п’ятки , пече. Почалось після спортзалу. Гриж немає, МРТ робила. Аналізи крові, с реактивний в нормі.
Були крапельниці але взагалі не допогло.
Зараз з квартири майже не виходжу, болить починає з сідниці і сильно в литці. Масажі і йога тільки зробили загострення болі.
Руки опускаються, що робити, адже всього 35 років, рік назад була активна жінка.
Чула про голки рефлексотерапію. Чи є реальні люди кому допомогло?
Що вам допомогло?
Редисочка• 14 июля 2025
Ответ дляMs. При теле
Люмбоішалгія справа
это не диагноз, это описание боли. ищите еще, проверьте сосуды
Куратор дебошей• 14 июля 2025
що саме приймали по ліках?
що каже лікар на те що вам не легше від лікування?
Ms. При теле
• 14 июля 2025
Ответ дляРедисочка
Так в висновку написано в Аксіс лікар була. Робили ще енмг теж все добре. Але після цієї процедури все дуже сильно загострилось , бо раніше до коліна боліло а тепер ще й литка. І печіння з прострілами сильніші стали. До енмг я на вулицю спокійно виходила 😢
Ms. При теле
• 14 июля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
що саме приймали по ліках?
Крапельниці артроксан і дексаметазон з еуфіліном 3 шт. Після них ерозії в шлунку і їсти місяць нічого крім вівсянки не могла.😢
Робила ще лазер на поперек, але після нього стало ще більше пекти.
Ms. При теле
• 14 июля 2025
Ответ дляSo_so
Массаж банкой помог, диагноз был ишиас
Дякую
А що це за масаж і де ви його робили?
Редисочка• 14 июля 2025
Ответ дляMs. При теле
ну еще раз, вам написали название вашего состояния, но это не диагноз. идите к другому ортопеду, хирургу, может ревматологу. и не советую экспериментов без диагноза...
у вас там и тромбоз может быть, чисто теоретически....
Ответ дляMs. При теле
Дякую
А що це за масаж і де ви його робили?
В Киеве, клиника Савмед, врач Савченко старший, пришла к ним, нога не ходила, прямо от ягодицы вниз как парализовало.
Врач на фотке. Назначили мне там много всего, но, скажу честно, я начала массаж этот и магнит, помогло и дальше я не делала другие процедуры.
Куратор дебошей• 14 июля 2025
Ответ дляMs. При теле
а лікаря іншого не шукали?
я не знаю нюансів у вас й чого так одразу кардинально як на мене в лікуванні, але от перше що зазвичай призначають це мідокалм, моваліс та група вітаміні В + нольпаза якраз для шлунку
по масажах/голках і т.д. - лише коли знімете запалення/гострий стан, бо можна ще більше нашкодити
Ms. При теле
• 14 июля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
а лікаря іншого не шукали?
Вже в 5 х була.узі вен робила все добре. І диклофенак пила.і віт групи Б. Міорелаксант Мускомед теж три дні колола. Поки ліки діяли трошечки буквально було краще тепер так само.
Зараз вже нічого приймати нажаль не можу, шлунок вбитий геть((
Шукаю якісь альтернативні методи
Куратор дебошей• 14 июля 2025
Ответ дляMs. При теле
Шукаю якісь альтернативні методи
лікування зазвичай 5-7-10 днів
ну й це дуже дивно, більше виглядає що вас не від того лікували...й про шлунок - це по відчуттях у вас дискомфорт чи ви проходили обстеження?
Ms. При теле
• 14 июля 2025
Ответ дляКуратор дебошей
лікування зазвичай 5-7-10 днів
В мене 3 дня крапельниці і ще 4 дні артроксан таблетки. І віт Б 2 тижні.
Я ковтала зонд, бо після крапельниць дуже став боліти шлунок, з печією і постійною відрижкою. Тепер п‘ю цілий букет для шлунку)
Я думаю це м‘язи затискають той нерв, тому що МРТ показує майже здоровий хребет ( по словам лікаря). Не розумію тільки чому так довго цей жах триває (
Ms. При теле
• 14 июля 2025
Можливо в когось є позитивні відгуки лікування ішиасу голками чи чимсь ще , крім уколів і таблеток?
Ms. При теле
• 14 июля 2025
Ответ дляпицунда
какой у вас город ? у меня в черкасса есть массажист дорого но вытягивает людей
Дякую. На жаль, мені до Черкас далеко(
наКоблучках• 04 августа 2025
Вправи на розтягування сідничних м´язів. Паралельно гріла в автомобільному сидінні, потім дома вправи. Коли дуже боляче було, знеболюючі чоловік колол.