AnnaOst• 03 февраля 2025

Вивчення іноземної мови з gpt chat

Дівчата, а хтось вчить іноземні мови з gpt chat?
Поділіться враженнями. Я спробувала з безкоштовною версією. Такоє....але може з платною воно інакше
Байрактарочка• 03 февраля 2025
я правда не вчу з нуля, а використовую по роботі і запити роблю англійською. попросила його виправляти якщо неправильно формулюю речення.
в мене платна версія, не знаю як це буде в безкоштовній.

Ви можете написати йому що хочете вивчати мову, попросити визначити Ваш рівень і скласти план навчань, вказавши мету, бажаний рівень, виправляти Вас і тп.
Байрактарочка• 03 февраля 2025
в платній версії є нагадування від чатужпт. можливо для навчання буде корисно
Джемма• 03 февраля 2025
Нормально вчити, якщо Ви мотивовані.
Его Святейшество Байрактар• 03 февраля 2025
Я с ним разговариваю
Что вас смущает?
Мне бесплатной хватает
Уровень B1 перехожу в B2
Pіxel• 03 февраля 2025
попробуйте в приложении, голосом
очень интересный опыт, но мне именно собеседника не хватало, язык уже более-менее знаю, есть барььер, gpt помогает
dreamsunny• 03 февраля 2025
Я с copilot занимаюсь, мне нравится. Для моих задач (разговорная практика) он справляется отлично. Также он исправляет ошибки в текстах. Одним словом, ИИ хорошо помогает при изучении языка.
JannyMoney• 03 февраля 2025
я одно упражнение сделала и заскучала. Не моё. Мне надо
а) платить деньги, иначе я забиваю
б) живой человек, перед которым чувствую ответственность, иначе я забиваю
в) живые люди с которыми можно учиться и общаться в группе. иначе...ну понятно)
автор AnnaOst • 03 февраля 2025
Ответ дляБайрактарочка

Я розумію як то робиться. В безкоштовній версії діалог наш щось не склався) думаю може з платною буде по іншому.я просто його не юхаю і не знаю на скільки платна версія краща за безкоштовну
автор AnnaOst • 03 февраля 2025
Ответ дляPіxel
попробуйте в приложении, голосом
Це безкоштовна версія у вас?
автор AnnaOst • 03 февраля 2025
Ответ дляdreamsunny
Це ШІ від Майкрософт? Треба його спррбувати
dreamsunny• 03 февраля 2025
Ответ дляAnnaOst
Так. Є навіть мобільний додаток, но на windows більші можливості.