Реанимация• 03 февраля 2025
Что для вас жлобский стол на ДР, НГ и др.праздники с приглашением гостей?
СкиниУскачи!• 03 февраля 2025
Ответ дляБлакитне небо
Я раз пришла к подкрге, а она говорит, я потратила на стол столько то, это с учётом химии)) я посидела 10 минут, не ела ни пила, ушла. Жуть. Слава богу не общаюсь больше. Оказалось гнилой человек.
Химии? Это что за еда?))
Блакитне небо• 03 февраля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Химии? Это что за еда?))
Ага, все посчитала))и мыло, и зубная паста и. И. Д, поехала в магазин купила на 3900 грн, говорит это её траты на стол, к чему это непонятно))
Клептоманка• 03 февраля 2025
Ответ дляМиллениалка
Я тут первый раз прочитала что делают с рисом , до этого не знала среди моих знакомых тоже так никто не делает
Выше писали, что это исходно был салат с крабовым мясом и рисом, это же классика )
Клептоманка• 03 февраля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Текста много, толку мало) рис в этом салате лишний
Для вас лишний, для других - отлично.
Маю натхнення• 03 февраля 2025
Я могу и пустой чай попить, если это приятная компания.
Наоборот не люблю разносолы и как мне постоянно напоминают ’попробуй то, это и прочее и подсыпают постоянно’ . Я сама люблю решать что есть, а что нет.
Шопингмонстр• 03 февраля 2025
Я прихожу поздравить человека, мне все равно какой стол, его может не быть вообще
Пишу з калідору• 03 февраля 2025
Я не міркую подібними категоріями, проте згадався стіл на корпоративі. От гірше за все — непродумане меню.
Зібралися вегетаріанці, люди з особливостями харчування, не лише всеїдні. І якщо не їси жирне м´ясо і страви на грилі, робити було нічого. Я могла розраховувати виключно на трави якісь і овочі. Моя типова тарілка виглядала приблизно як пару листків салата, огірки і картопляне пюре. І то пюре довелося вибивати з боєм, бо спочатку після моїх спроб дотягнутися за пюре, мені заявили, що воно для дітей (котрих було двійко на п´ятдесят+ дорослих). Дякувати богу, пізніше добилися скасування цього маразму, і свою картоплю я отримала 🤪
Проработник• 04 февраля 2025
Ответ дляЛастовиння
Мій якось сам зробив крабовий...чомусь там був горошок замість кукурудзи, вар картопля замість рису
. Ну перетерпіла, промовчала... Добре що не для гостей, а так в вихідний..Старався
В мене сьогодні мабуть теж ´крабовий´) зелений горошок, яйце, салат айсберг, огірок, заправка з гірчиці меду і олії
БеллаДонна• 04 февраля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну да, голодомор хоч не приплітайте до перевантажених стравами столів. В рашці теж є традиція застіль, чи їх теж наш голодомор стосується?
Мені на рашку пох.
А у нас це пов´язано.
Ластовиння• 04 февраля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Чому наш менталииет вимагає застілля? Щоб навалено було усього, щоб сісти за стіл і їсти кілька годин? Мені 43, а я досі цього не збагнула.
Це не менталітет, в усьому світі свята святкують за святковим багатим столом з милими сердцю людьми .
Khmelnichanka• 04 февраля 2025
Ответ дляЛастовиння
По-різному святкують :).І поняття про «багатий стіл» дуже відрізняються в різних країнах. І навіть в межах однієї країни, але в різних регіонах, - відрізняються. І це не погано.
Ластовиння• 04 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Так, святкування + їжа це нормально.
Khmelnichanka• 04 февраля 2025
Ответ дляЛастовиння
Так, святкування + їжа це нормально.
Я ж не писала, що це ненормально ))))). Я лише про те, що «багатий стіл» у Грузіі, скажімо, в Німеччині, може бути дуже по- різному багатим )))))
Ластовиння• 04 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
А дипломатичні чи королівські прийоми чи частування десь в далекому поселенні Африканськької країни. Тому жлобстким святковий стіл бути не може.
Khmelnichanka• 04 февраля 2025
Ответ дляЛастовиння
На дипломатичних прийомах я не бувала, за них нічого нічого не скажу ))))). Та я взагалі не бачила жлобських столів. Шикарні чи скромні - бачила, а жлобські - ні.
Ластовиння• 04 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
От я про то що столи святкові не жлобсткі, бо на святі головне : святковий настрій!
Khmelnichanka• 04 февраля 2025
Ответ дляЛастовиння
О, тоді я Вас не так зрозуміла. . Прошу вибачити :)
Ластовиння• 04 февраля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
В китайців завжди багатий новорічний стіл наприклад і так само як у нас прийнято збиратися всією родиною(зараз в них перевантажений транспорт , бо святкування!). Тому коли чую ,’наш менталітет’ то треба розуміти це з давніх родових знань про світобуття на підсвідомому рівні