Реанимация• 03 февраля 2025
Что для вас жлобский стол на ДР, НГ и др.праздники с приглашением гостей?
Стріляний птах• 03 февраля 2025
Ответ дляГалябалована
А чем бублики не угодили?)
Для меня это не вкусно, не эстетично, не празднично. Такая еда, живот набить
Сиренькая• 03 февраля 2025
Ответ дляСмешнюча
Да
В моем детстве тоже с рисом делали
Салат как салат ,я равнодушна к нему
В моем детстве тоже с рисом делали
Салат как салат ,я равнодушна к нему
а у меня дети любят. говорят, что вкуснее чем у бабушки без риса и с пекинской капустой
Галябалована• 03 февраля 2025
Ответ дляAntiprom
Можливо Вам не поталанило.
мені ще подобаються вафлі з м´ясом і пожарені в яйці.
Ооооо) помню мама раньше тоже такое готовила. Сейчас мне 35 и было очень вкусно) стол на все праздники ломился от еды. Гостей 20-30 человек. Горжусь до сих пор. Я не хочу напрягаться, кафе/ресторан.
Щедрик ведрик• 03 февраля 2025
Я не люблю їсти. Я малоїжка і далеко не все буду їсти . Тому на стіл мені взагалі пофіг, я зазвичай виберу щось одне що мені буде до смаку і те трохи поколупаю🤣
Тому я столи не оцінюю бо це марна справа .
Єдине що люблю смачне вино. Пару раз бувало що взагалі не було слабкого алкоголю тільки горілка, віскі, ром , коньяк . Або було якесь Фраголіно - я тако кого не вживаю . Тому я тепер на будь-яке свято ходжу зі своїм - пляшка білого сухого.
Тож мені тепер всі свята і столи прекрасні завжди 🤣
Сиренькая• 03 февраля 2025
Ответ дляЛастовиння
Мій якось сам зробив крабовий...чомусь там був горошок замість кукурудзи, вар картопля замість рису
. Ну перетерпіла, промовчала... Добре що не для гостей, а так в вихідний..Старався
так себе оливе
Галябалована• 03 февраля 2025
Ответ дляСтріляний птах
)))) может ели не вкусные? Понятно сейчас давно никто у нас их не готовит в семье, а раньше было объеденье. Хорошие воспоминания)
Реанимация
• 03 февраля 2025
Ответ дляГалябалована
Многие готовят . На работе постоянно то я ношу,то другие
Стріляний птах• 03 февраля 2025
Ответ дляГалябалована
Может
Может просто не мое блюдо, как и печеночный торт
Галябалована• 03 февраля 2025
Ответ дляРеанимация
Ну это у вас) на здоровья. Написала у нас в семье давно не готовят. Это блюдо для меня воспоминание из детства. Сейчас вообще другой рацион питания
Я не тону• 03 февраля 2025
Почитала тему, так захотелось бублики приготовить!!! Я их со студенчества не делала. Мне 45)
Паратруперсупер• 03 февраля 2025
Жлобский это не о продуктах, а больше о сервировке.
Например, когда салат подают в той же посуде, где заправляют майонезом. Или картошку жаренную подают.
Любой стол можно сделать красивым даже при небольших затратах.
Трудозатрат только больше.
Реанимация
• 03 февраля 2025
Ответ дляСтріляний птах
Может
Вкуснятина !! И оладушки печеночные
Просто звязда• 03 февраля 2025
Ответ дляЗапароленое одеяло
Не знаю. В нас ніхто сто роківа по домах на свята не ходить
Багатая жизнь- она другая
Просто звязда• 03 февраля 2025
Ответ дляМуууумие
Не неможна, але це єдиний вид м´яса на столі і смак усіх страв однаковий.
Лухари жизнь- она запредельная
Завтра не пью• 03 февраля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Тю, ви шо ніколи не їли бублики з фаршем?
я ніколи не їла
навіть бажання нема
Ластовиння• 03 февраля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Так, може колись це мало інший сенс, а зараз навіть в цій темі обговорюється, що є жлобським. Тобто, мені за мій стіл гості ще й перемиють кістки, як я раптово не вгадаю їх вподобання.
То хай собі обговорюють, в цьому житті кожен живе своє життя, а не чуже
Реанимация
• 03 февраля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
я ніколи не їла
навіть бажання нема
А зря.
Пульт от линолеума• 03 февраля 2025
Ответ дляСмешнюча
Мама с подругами как то пришли на др еще к одной подруге ( она их пригласила )
Сварила картошку в мундире и открыла банки с килькой
Гости были в шоке
Если еще соленый огурец и самогонка, то вечер ’ Вспоминая 90-е’
Реанимация
• 03 февраля 2025
Ответ дляПросто звязда
Лухари жизнь- она запредельная
Что вы имеете ввиду? Не говорите загадками
Завтра не пью• 03 февраля 2025
Ответ дляРеанимация
А зря.
ну ви думаєте, я не можу уявити смаку цієї страви?
тому й не їла.
Ластовиння• 03 февраля 2025
Ответ дляСиренькая
так себе оливе
Ніііі, казав, що то крабовий. Колись в мімозу хотів шпроти додати, ледве вговорила, щоб хоч в інтернет заглянув яка вона класична мімоза
Khmelnichanka• 03 февраля 2025
Знаєте, я вже , певно, довго живу, бо застала ті часи, коли гуляли студентські весілля в коридорі гуртожитку. На столі була картопля, оселедець, соління, сальце і часто ( та не завжди) щось м»ясне, якщо батьки молодих жили в селі і могли зарубати пару- трійку когутів.
І ви знаєте, я через десятиліття згадую ті застілля як найщиріші і найкращі, і аж ніяк не жлобські. Особисто я свого часу могла приймати гостей з пельменями та бутербродами зі шпротами - і знову ж таки, раз друзі приходили до мене з року в рік, значить, іх цілком влаштовував такий формат. Або вони приходили не по пельмені, а до мене ))))). Бувала я також і в шикарних ресторанах з обслуговуванням на найвищому рівні, та знову ж таки - стіл там міг бути дуже різним. Як шикарним, так і досить скромним. Ще деякі моі друзі практикували формат, коли гості приходять без подарунку, але оплачують своє особисте замовлення, а іменинник «виставляється» алкоголем з тортом. І мені це теж ок :). А жлобським я вважаю таке свято, де гості рахують кількість або «престижність» страв на столі, а господарі - підраховують, чи відбилась вартість святкування подарунками.
Та на щастя, я на таких заходах не бувала ))))
Танго утрьох• 03 февраля 2025
Ответ дляСтріляний птах
Бублики с мясом
Салаты недельной давности
Когда хозяйка порционно накладывает в тарелки и нельзя добавить или выбрать
Салаты недельной давности
А таке буває🤭
Завтра не пью• 03 февраля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Трудозатрат только больше.
а ще коли поїли салати і основну страву, на столі брудні тарілки з недоїдками, туди ж подають чай/каву і десерти.
Смешнюча• 03 февраля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
я ніколи не їла
навіть бажання нема
В моей семье такое блюдо не готовили
Попробовала я эти бублики с фаршем уже в семье мужа ,он что то настольгировал и попросил свекровь приготовить их
Ну не мое это
БеллаДонна• 03 февраля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Чому наш менталииет вимагає застілля? Щоб навалено було усього, щоб сісти за стіл і їсти кілька годин? Мені 43, а я досі цього не збагнула.
Дивно, що не збагнули.
Натякну.
1932-33
Натякну.
1932-33
Запароленое одеяло• 03 февраля 2025
Ответ дляПросто звязда
Багатая жизнь- она другая
Не знаю. Я не багата
ВундерКИНГ• 03 февраля 2025
Ответ дляРеанимация
Человек человеку волк ?? Не все такие . Люди любят ходить к друг другу .
Человек к человеку не лезет в жилье. Друг другу друг
Реанимация
• 03 февраля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
тому й не їла.
Вкус не оторваться .один съели и рука сама тянется за другим