Света С Приветом• Изменено 03 февраля в 20:34
Просто крик розчарування.
Сказати,що я в шоці ,це нічого не сказати.15 років шлюбу, початок війни і я оформляю опіку над своєю рідною сестрою на чоловіка...і тут він мені видає,що жінка це так собі,жодна з нас,не буде наглядати за пораненим чи контуженим чоловіком, що всі вони потрібні лише мамі.Це одна людина на все життя.
Яке тоді місце жінки?Це егоїзм так говорити, так сьогодні добряче поплакала, понервувала....Навіщо говорити так прямо в лице жінці, жінці яка стільки років з тобою прожила, народила дітей,...можна було б промовчати.
Яка ваша думка?
мимАпроходила• 03 февраля в 20:37
Ответ длякогдадеЦкие
Шото я ничего не поняла
Очень интересно, но никуя непонятно,))))
Зоряний Шлях• 03 февраля в 20:37
Та ви будите за ним ходити як він інвалідом стане чи ні?
А то ви щось не по темі настрочили!
Хочу наколоти губи• 03 февраля в 20:38
В цьому є правда, велика вірогідність. А якщо мама померла, то? Змовчати можна, але з будь-якого правила є виключення і все залежить від того яким було життя з цим чоловіком/жінкою до...
Аноним ФЕЯ• 03 февраля в 20:39
Ну как бы частично он прав, редко жены отдают свою жизнь инвалиду мужу, мамы-да
Света С Приветом
• 03 февраля в 20:41
Ответ дляЦарівна Жабка
Він воює?
Ні.
Я зробила йому опіку над своєю рідною сестрою, думаючи,що він буде допомагати з нею.За 2 роки допомоги не було.Мама в нього завжди на першому місці, і тут він мені видає,що мама це головне в житті, а жінки,усі жінки це до тих пір з тобою,поки ти здоровий. Коли я навела приклад,що я ж тобі допомогла, а не мама не піти на війну,сказав, що нічого важливого я не зробила.
Цветов Мне срочно• 03 февраля в 20:42
Ответ дляСвета С Приветом
Ні.
Да, Вы не знали с кем живёте все эти годы ?
Аноним ФЕЯ• 03 февраля в 20:43
Ответ дляСвета С Приветом
Ні.
А как вы могли на него оформить опеку, если вы и есть родственник сестры
Платья Всем• 03 февраля в 20:45
получается, что по его мнению, это он вам еще одолжение сделал, чтобы вы за ним не доглядали в случае ранения.
И правда, за что благодарить))
И что, за 15 лет не проявлялось его эго? или Вы заркывали глаза?
И правда, за что благодарить))
Зоряний Шлях• 03 февраля в 20:45
Ответ дляСвета С Приветом
Ні.
Так ви будите за ним ходити як він інвалідом стане?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
НашлаПерепискуМужа• 03 февраля в 20:45
Ответ дляСвета С Приветом
Ні.
Як ви оформили опіку на сторонню особу?
Скокмоно - стокнуно• 03 февраля в 20:47
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Як ви оформили опіку на сторонню особу?
У фантазіях все можливо)
Ушла и Пришла• 03 февраля в 20:47
Ответ дляСвета С Приветом
Ні.
І як ви це зробили?
В резерв як тепер внесли його?
Даю справку• 03 февраля в 20:50
Ответ дляЗоряний Шлях
А то ви щось не по темі настрочили!
А як він ним стане, як він аля- доглядальник бабідядькарідного сина?
Даю справку• 03 февраля в 20:52
Так і він не за ким не доглядає, оформили для відмазки- це ж не про опіку
Конотопська відьма• 03 февраля в 20:52
Ответ дляСвета С Приветом
Ні.
Знімайте опіку та розлучайтеся. Сестра може і кращого опікуна знайти
Зоряний Шлях• 03 февраля в 20:54
Ответ дляДаю справку
А що така проблема кудась головою гепнутися чи щоб щось ноги подробило....ви так говорите типу до війни інвалідів небуло
Нічний дожор• 03 февраля в 20:55
Ответ дляКонотопська відьма
Якби мужик був норм, то за 15 років допоміг би і без опіки.
Автор прорахувалася, але де?
Даю справку• 03 февраля в 20:55
Ответ дляЗоряний Шлях
Так чоловік автора про поранення і контузію розмишляя лежачі на дивані
Зоряний Шлях• 03 февраля в 20:56
Ответ дляДаю справку
Та то зрозуміло
Але стати інвалідом можна і лежати на дивані
А він їй видав що вона його кине як він івалідом стане
От і питання, кине чи буде доглядати