Конотопська відьма• 03 февраля 2025
Окуляри для постійного носіння
Дитині виписали окуляри.Астигматизм -3,0
Каже що болять очі ,і близько в них погано видно,без окулярів краще,а в даль гарно.(Без окулярів в даль не бачить)
Як довго проходить адаптація?І чи це нормально...чи краще ще перевірити зір іншій офтальмології?
(Окуляри за рецептом Німецької офтальмології)
Завжди мало• 03 февраля 2025
До астигматики пару тижнів треба звикати, а -3,0 це великі циліндри…
Бачу_майбутнє• 03 февраля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Очень, у мужа - 1.25, он сложно адаптировался
Конотопська відьма
• 03 февраля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Бентежить що зблизька бачить без окулярів краще...
Бачу_майбутнє• 03 февраля 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Послушайте второе мнение
Конотопська відьма
• 03 февраля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Капець((Він постійно носить,чи тільки для роботи?
Конотопська відьма
• 03 февраля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Послушайте второе мнение
Добре, дякую 🌸
Бачу_майбутнє• 03 февраля 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Всегда, пробовал линзы контактные для астигматиков, ему не понравилось
Завжди мало• 03 февраля 2025
Ответ дляКонотопська відьма
якщо вам виписали для постійного носіння, то має їх носити, 2 тижні йде на адаптацію, втомився- зняв трохи відпочив без окулярів, потім знову вдягає. А от якщо за 2 тижні буде щось не те, вертайтесь до окуліста, який їх виписав
Психологічка• 03 февраля 2025
У меня -1, но я не могу носить такие линзы и не ношу. 5 лет уже -0,5, при этом без очков я не могу даже вблизи, мне нужны астигматические линзы
Бентливуман• 03 февраля 2025
З правильно підібраними окулярами не мало б бути ніякого дискомфорту
Мені діоптрії астигматизму додавали не частіше ніж раз на пів року по 0.5, дискомфорту не було взагалі. На вашому місці порадилась би з іншими лікарями
Конотопська відьма
• 03 февраля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Дякую за відповідь 👍
Конотопська відьма
• 03 февраля 2025
Ответ дляБентливуман
Якщо ви з Києва,порадьте свою офтальмологію.Буду вдячна.