Швендяю містами• 04 февраля в 00:23

Ахаха… не жінки єдині пуш ап носять

Злюсь до кипіння• 04 февраля в 00:27
Хай носят! Якось в залі побачила хлопця в тоненьких треніках і прям видно було як його піпетка укладена в трусклях. Боже як то розвидіти
Пишу вірші, дорого• 04 февраля в 00:30
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Меньше разглядывать члены надо.
Физрукая• 04 февраля в 00:32
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Тре було фотати)
Белоснежко• 04 февраля в 00:34
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Працювала в банку, і в мене один постійний клієнт літом в білих шортах приходив, таких синтетичних, як плавати , і без внутрішньої сітки ,типу трусів. То була жесть))) Мужику 55 наче було. І він ставав до столу впритик, навпроти тебе і стояв. Казати, сідайте було марно))) і отой весь висячий причендал був перед твоїма очіма. А приходив він кожен день..поруч ринок був , і він там торгував окулярами, і в обід приносив 200 грн , щоб я йому поклала на Копілку..
Аnnеt• 04 февраля в 00:40
https://youtube.com/shorts/vXazd_sXKC8?si=k_2gycYH...
Щось не спиться• 04 февраля в 00:47
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А вы думали, что у них там ничего нет, как у манекенов в магазине?
Напланетянка• 04 февраля в 00:47
Ответ дляЗлюсь до кипіння
а какую сторону?
Само_достаточная• 04 февраля в 01:06
Ответ дляБелоснежко
Ну... Не успел человек на трусы накопить, бывает...
Вмію заміряти найкраще• 04 февраля в 01:08
Если она с пуш апом и он?
Бензопирен• 04 февраля в 07:52
Ну, это как анекдот что нарисовал себе бороду, и женщины с нарисованными бровями сказали что я дурак. Почему поролоновые сиськи - это ок, а мужикам писюнчик смешно? Даешь равноправие!😆