Вітаю.
Дівчата, підкажіть,які зараз актуальні норкові шуби? Цікавить щось коротке без капішона. Була на Даринку,в основному поперечна викладка хутра.Але ,як на мене,вони вже не дуже то і актуальні
Хоча продавці запевняють,що це класика .
Хто не любить норкові шуби, прошу утриматись від коментарів.
Ушла и Пришла• 19 января в 21:36
У жени в инсте посмотрите. Не помню точное название аккаунта. Что-то типа мехавелюр. У неё шоурум в Киеве.
Незламна• 19 января в 21:40
Я нещодавно бачила дівчину в коротенькому бомбері з блакитної норки, теж поперечної. Дуже гарно їй. Але там і загальний вигляд дівчини був відповідний, і її Мерседеса
Г@Л@В@ломка• 19 января в 21:41
Не актуальны, не надейтесь) Стиль барыня-боярыня альфонсу зайдет, ну или трухлому старперу разве что.
З горіха зерня• 19 января в 21:42
Ответ дляА я женатая
Не має погоди для шуби. Не розумію навіщо вона
мабуть в вашій уяві шубу одягають в хуртовину? суха погода з температурою близькою до 0і нижче
Альфред Шнитке• 19 января в 21:45
Ответ дляЗ горіха зерня
Ну, на машине я в тонкой куртке на футболку с осени. Что то теплее, так жарко тогда.
А я женатая• 19 января в 21:45
Ответ дляЗ горіха зерня
Дві в шафі норки років 4 вже не одягаю. В них жарко. Цю зиму взагалі не бачу нікого в шубі.
Ответ дляНезламна
Я такой бомбер отчаялась найти. Удивительно, почему их к нам не привозят, а тащат этих жутких поперечных автоледи-гусениц, с огромной блестящей пуговицей на воротнике.
Я даже на Всі Свої фирме, которая шьет типа модные шубы, запрос оставляла на просчет такого бомбера (серый, черный, курточкой, с капюшоном. Чтоб с низом и манжетами на резинке. Вы думаете мне кто-то перезвонил?😆
З горіха зерня• 19 января в 21:49
Ответ дляАльфред Шнитке
ну це ж не про ’немає погоди’. просто ви користуєтесь особистим транспортом.
хтось ходить на роботу пішки. в шубі ок - зручно, легко, тепло
А я женатая• 19 января в 21:50
Ответ дляЗ горіха зерня
В шубі в метро - улюблена тема колись була:)))
Альфред Шнитке• 19 января в 21:51
Ответ дляЗ горіха зерня
Шуба есть, правда уже не совсем модная, наверное. Года 3 как просто в шкафу, да в ней тепло. Только не при 0. Хотя знакомых вижу в шубе .
Кusalochka• 19 января в 21:53
Ответ дляPrervana
Дофига норкрвых бомберов. Но покупка плохая.
Незламна• 19 января в 21:53
Ответ дляPrervana
Так самі пошийте! Я уже думала про це. Можна навіть купити довгу шубу б/у з нормальним хутром і віднести в ательє.
В мене була така гарна колись, нажаль вкрали, а то б я її перешила зараз під бомбер.
З горіха зерня• 19 января в 21:54
Ответ дляА я женатая
це для тих, хто вважає, що шуба, це предмет розкоші (і його одягають у виключних випадках), або одяг, який має підкреслити статус чи щось на кшталт того.
для мене це просто верхній одяг, можна і в метро, і в супермаркет.
Крихітка на всі• 19 января в 21:55
Почему-то, женщины, которые пишут «капишон» и женщины, которые ищут актуальные норковые шубы на Дарынке - это всегда одни и те же люди...
А я женатая• 19 января в 21:56
Ответ дляЗ горіха зерня
Однозначно. Це шуба, в якій тепло в холодну погоду. Носити її не по погоді, бо це дорого , багато - це смішно
Ответ дляКusalochka
Ну вот их вроде дофига, начинаешь искать, а того что надо и нет. Мне надо такой как на фотке, только с капюшоном и нормального цельного цвета, капучино, кэмел, молочный, серый...
Третий сезон не попадается) хотя я периодически его пытаюсь найти, пользуясь моментом и настроением
Ответ дляНезламна
Ой, у меня не складывается с индпошивом. Пару раз пробовала шить вещи на заказ - ну такая параша получается, что только в мусор
Незламна• 19 января в 22:06
Ответ дляPrervana
Розумію. А я психнула і купила собі штучну білу пір‘яну, ще виловлю жокейськи чоботи і буду цяця😆
Ответ дляАльфред Шнитке
я теж на авто,коротка шуба те,що треба
в мене їх кілька було,не ’живучі’ вони в мене
одна вигоріла(висіла на сонці ціле літо),в іншій випала шерсть на спині)) Казали серез те,що в мокрій шубі від снігу сідала в авто і вмикала підігрів
Докладальниця• 19 января в 22:09
Ответ дляPrervana
миллион их, в магазинах меха смотрите, на антоновича есть
Ответ дляPrervana
от да,все коротка поперечка на Даринку