Стрекоза любви• 04 февраля в 11:17
Ответ дляIn limbo
Кеннеді-молодший стверджував, що в Україні діють біологічні лабораторії США, де збирають ДНК росіян і китайців для створення етнічно спрямованої біологічної зброї.
Може тоді час випускати цього кракена, а то шо ми страждаємо?
Ага, і що цікаво, нещодавно його сестра виступила, дочка Кеннеді. Попросила, мʼяко кажучи, не призначати його на посаду міністра охорони здоровʼя. Він різко в медійному полі проти вакцин, але за твердженням сестри, всі його діти вакциновані згідно термінів 😀
Ну і ось заява від 2 лютого. А що, так можна було?
От просто пораджу всім взагалі не звертати увагу на весь цей різний трьоп. Дивіться тільки на дії.
Лисий хвост• 04 февраля в 11:18
Ответ дляDaimyo
Пока не уверена, сегодня в Киев прибыл Рафаэль Гросси, а зачем, ещё не полностью ясно.
Опять мычать будет про атомную, а в Энергодаре отлично обнимается с упырями
Ответ дляDaimyo
Нет, мне ничего не мешает следить за процессом событий.
Бывает что отвлекаюсь конечно, как и все живые люди, но всё ведь на виду, как на ладони.
ну то ж ви розумна думаюча людина, не якесь там стадо. за чим хочете - за тим і спостерігаєте, правда ж? тим більше що все на виду, як на долоні.
а кажете ’нас відволікають’
якесь протиріччя, як ви вважаєте?
а кажете ’нас відволікають’
якесь протиріччя, як ви вважаєте?
виктория7аас• 04 февраля в 11:21
Ответ дляdovolga
Поняття ’Держпереворот в Україні’ - існує тільки в кацапських наративах.
Были конституционные методы отстранения Яныка -импичмент.Ими не воспользовались,значит переворот.
Ирина-bbd0• 04 февраля в 11:22
Ответ длявиктория7аас
А как овощ в ростове со шматами оказался?
Ответ дляrybka21
а кажете ’нас відволікають’
якесь протиріччя, як ви вважаєте?
а кажете ’нас відволікають’
якесь протиріччя, як ви вважаєте?
От части да, кто-то отвлечению даже рад, а кого-то оно настораживает, мы люди все разные и мнения у всех не могут быть одинаковыми.
Стрекоза любви• 04 февраля в 11:24
Ще раз для всіх, які тут постійно щось намагаються спровокувати про «майдан за гроші».
Ось вам 100% інфа про рашу і яника, їх бабки, які вони виділили янику.
А знаєте, чого 100%, бо вони й досі намагаються в нас відсудити ці бабки. Якщо комусь цікаво розібратися, прочитайте. Досі розгляд йде.
Ответ дляOlvia1987
А ви серйозно вважаєте,що ми відстала країна,в якій не проводяться ніякі наукові дослідження?
Ви знаєте як працює російська пропаганда. Вона бере конкретну подію, додає нісенітниці пострашніше, як от біологічна зробив проти росіян та китайців, гіперболізує її. Оцінили рівень понтів?
Лисий хвост• 04 февраля в 11:26
Ответ дляDaimyo
Двуличием он страдает, это наверное не лечится.
Да платят ему, что неясно. Запорожскую отдадут нам, вопрос в каком состоянии. Простаивать такой объект не может это катастрофа для всех будет. А так как не смогли рашисты ее перевести на свое ядерное топливо, то максимально там сделают урон и отдадут
Ответ дляDaimyo
то як в сучасному світі з доступом до публічної інформації можна людину ’відволікти’? хіба шо вона тупа вівця і сама з меканням біжить за клікбейтними заголовками.
Лисий хвост• 04 февраля в 11:28
Ответ длявиктория7аас
Але, ваш упырь российский хай не пиз@т про конституцию, он то своей давно задницу вытер и нагнул своих россиян.
Ответ дляСтрекоза любви
Для какого подавления майдана?Украинская казна к концу 2013 года оказалась пустой.Даже социальные выплаты задерживали.Янукович поехал в Китай,не сумел договориться там После этого поехал в Москву и попросил у Путина кредит в 15 млрд долларов.Тот одобрил и первый транш в три миллиарда был переведён тут же.Дальше произошли всем известные события.Может через сто лет ваша побрехенька и пройдёт,но не сейчас.
Ответ дляOlvia1987
А де гроші ділись із казни?
Так же харашо прі Януковіче жилі…
Sova splushka• 04 февраля в 11:33
Ответ длявиктория7аас
Не було закону про імпічмент. І досі немає, до речі.
Але Януковича звільнили фактично за прогули.
Якщо Президент тікає з країни, покинувши її непризволяще під час зовнішньої агресії (не забувайте, що раша напала ще тоді!), то як це називається, по-вашому?
І в будь-якому випадку, далі були вибори, без порушень, повністю визнані міжнародними спостерігачами, на якому люди в 1 турі висловили свою чітко виражену волю. Вам і цього мало???
Так що все було конституційно, а ви припиняйте рашистську пургу про переворот розповсюджувати.