Zaviriuha• 04 февраля 2025

Напевне не для закінчення все починалося

Стрекоза любви• 04 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Кеннеді-молодший стверджував, що в Україні діють біологічні лабораторії США, де збирають ДНК росіян і китайців для створення етнічно спрямованої біологічної зброї.
Може тоді час випускати цього кракена, а то шо ми страждаємо?
Ага, і що цікаво, нещодавно його сестра виступила, дочка Кеннеді. Попросила, мʼяко кажучи, не призначати його на посаду міністра охорони здоровʼя. Він різко в медійному полі проти вакцин, але за твердженням сестри, всі його діти вакциновані згідно термінів 😀
Ну і ось заява від 2 лютого. А що, так можна було?
От просто пораджу всім взагалі не звертати увагу на весь цей різний трьоп. Дивіться тільки на дії.
Манула• 04 февраля 2025
Ответ дляWendy Rhoades
він третій взагалі-то)
перший - путін, другий - лукашенко.
Трохи недопрацював товариш, не всі лекції з історії владіміраХ прослухав
lilu1990• 04 февраля 2025
Але і Росія багато чого фінансувала в Україні, хіба що майдани не влаштовувала.
Лисий хвост• 04 февраля 2025
Ответ дляDaimyo
Пока не уверена, сегодня в Киев прибыл Рафаэль Гросси, а зачем, ещё не полностью ясно.
Опять мычать будет про атомную, а в Энергодаре отлично обнимается с упырями
rybka21• 04 февраля 2025
Ответ дляDaimyo
Нет, мне ничего не мешает следить за процессом событий.
Бывает что отвлекаюсь конечно, как и все живые люди, но всё ведь на виду, как на ладони.
ну то ж ви розумна думаюча людина, не якесь там стадо. за чим хочете - за тим і спостерігаєте, правда ж? тим більше що все на виду, як на долоні.
а кажете ’нас відволікають’
якесь протиріччя, як ви вважаєте?
Daimyo• 04 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
Двуличием он страдает, это наверное не лечится.
Nimfadora• 04 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
Удалено администрацией...
Коли був комсомол, то мене ще на світі не було) тож повз ваш коментар
Olvia1987• 04 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Тобто ви серйозно вважаєте, що у нас діють біологічні лабораторії?
А ви серйозно вважаєте,що ми відстала країна,в якій не проводяться ніякі наукові дослідження? https://zn.ua/ukr/TECHNOLOGIES/ssha-vidkrili-v-ukr...
виктория7аас• 04 февраля 2025
Ответ дляdovolga
Поняття ’Держпереворот в Україні’ - існує тільки в кацапських наративах.
Были конституционные методы отстранения Яныка -импичмент.Ими не воспользовались,значит переворот.
Манула• 04 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Майдани звісно ні, на відміну від анти майданів та підкупу вищих посадових осіб держави
Ирина-bbd0• 04 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
А как овощ в ростове со шматами оказался?
lilu1990• 04 февраля 2025
Ответ дляМанула
О_Юми• 04 февраля 2025
Ответ дляDaimyo
Это может быть не правдивой информацией, ведь рашики не прекратили делать вбросы.
Відео є цього інтерв´ю
Манула• 04 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Співпадіння?
Daimyo• 04 февраля 2025
Ответ дляrybka21
а кажете ’нас відволікають’
якесь протиріччя, як ви вважаєте?
От части да, кто-то отвлечению даже рад, а кого-то оно настораживает, мы люди все разные и мнения у всех не могут быть одинаковыми.
Стрекоза любви• 04 февраля 2025
Ще раз для всіх, які тут постійно щось намагаються спровокувати про «майдан за гроші».
Ось вам 100% інфа про рашу і яника, їх бабки, які вони виділили янику.
А знаєте, чого 100%, бо вони й досі намагаються в нас відсудити ці бабки. Якщо комусь цікаво розібратися, прочитайте. Досі розгляд йде.
Daimyo• 04 февраля 2025
Ответ дляО_Юми
Відео є цього інтерв´ю
Не смотрела ещё видео, спасибо что сказали о нём 🤝
In limbo• 04 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ви знаєте як працює російська пропаганда. Вона бере конкретну подію, додає нісенітниці пострашніше, як от біологічна зробив проти росіян та китайців, гіперболізує її. Оцінили рівень понтів?
Лисий хвост• 04 февраля 2025
Ответ дляDaimyo
Да платят ему, что неясно. Запорожскую отдадут нам, вопрос в каком состоянии. Простаивать такой объект не может это катастрофа для всех будет. А так как не смогли рашисты ее перевести на свое ядерное топливо, то максимально там сделают урон и отдадут
kuskus• 04 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
За якою процедурою мав би відбутись імпічмент?
Brita• 04 февраля 2025
Ответ дляZaviriuha
США вже кацапня? Чи звідки ця новина?
Та у той мадамы всё что не сходится с марафоном то кацапня
rybka21• 04 февраля 2025
Ответ дляDaimyo
то як в сучасному світі з доступом до публічної інформації можна людину ’відволікти’? хіба шо вона тупа вівця і сама з меканням біжить за клікбейтними заголовками.
Лисий хвост• 04 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Але, ваш упырь российский хай не пиз@т про конституцию, он то своей давно задницу вытер и нагнул своих россиян.
In limbo• 04 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Зацените уровень понтов.Лабораторию якобы создали США,оружие тоже.Зато не пора ли его применить нам,украинцам
Удалено администрацией...
tetnes• 04 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Импичмент возможен когда президент находится в стране. А не когда его на голубом вертолете увезли в соседнюю)
tetnes• 04 февраля 2025
Ответ дляМанула
Расстрел Ельциным российской Думы это госпереворот?
Olvia1987• 04 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Для какого подавления майдана?Украинская казна к концу 2013 года оказалась пустой.Даже социальные выплаты задерживали.Янукович поехал в Китай,не сумел договориться там После этого поехал в Москву и попросил у Путина кредит в 15 млрд долларов.Тот одобрил и первый транш в три миллиарда был переведён тут же.Дальше произошли всем известные события.Может через сто лет ваша побрехенька и пройдёт,но не сейчас.
kuskus• 04 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
А де гроші ділись із казни?
Так же харашо прі Януковіче жилі…
Olvia1987• 04 февраля 2025
Ответ дляkuskus
А де гроші ділись із казни?
Так же харашо прі Януковіче жилі…
Спросите у тех,кто ими распоряжался.Я точно не брала.
Sova splushka• 04 февраля 2025
Ответ длявиктория7аас
Не було закону про імпічмент. І досі немає, до речі.
Але Януковича звільнили фактично за прогули.

Якщо Президент тікає з країни, покинувши її непризволяще під час зовнішньої агресії (не забувайте, що раша напала ще тоді!), то як це називається, по-вашому?
І в будь-якому випадку, далі були вибори, без порушень, повністю визнані міжнародними спостерігачами, на якому люди в 1 турі висловили свою чітко виражену волю. Вам і цього мало???

Так що все було конституційно, а ви припиняйте рашистську пургу про переворот розповсюджувати.