j.j.z.• Изменено 04 февраля 2025

Детский / семейный психотерапевт КПТ

Добрый день. Подскажите, кто-то может посоветовать детского / семейного психотерапевта или психиатра с направлением КПТ. Интересуют консультации онлайн, без привязки к локации. Спасибо
Міряю від одиниці• 04 февраля 2025
Психіатр Оксана Ведь працює в колі сім´ї і я психіатр, і як кпт спеціаліст, але там на терапію навіть в чергу не пишуть, бо попит великий. Але коли психіатр не тільки психіатр, але й терапевт, це вже скажеться на консультації, ми 3х обійшли до неї, все було не те.
Нам там же рекомендували їхніх колег, ще не було сесії, не скажу , які враження.
автор j.j.z. • 04 февраля 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
Большое спасибо, посмотрю.