Ще з цiкавого Фармацевти чи лікарі. До вас дивне питання +11 Порадьте дієві таблетки для купуваня мігрені +21 Желчный камни ваш опыт +18 на УЗД знаходять поліп ендометрію +12 Удаление, миомы, матки, аппендикса, и распространение эндометриоза +61 Болит грудь +15 Кто уже использовал 2000 на мед обслуживание +22 Чи збільшується ризик захворіти на аутоімунні захворювання? +22 В дитини підозрюють біполярний розлад. Засмучена +258 У кого была очень сильная тревога, чувство безнадеги и бессонница, как выбрались +15
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Не встигаю за цінами13+32813 Той, хто у 2019 голосував за Зеленського, ви зрозуміли що зробили помилку?10+27010 Чому у украінців така доля?11+26211 Сміливість чи дурість?6+1726 Не хочу племянника забирать к себе жить7+1657 Через 4 роки я зрозуміла що більше не чекаю свого чоловіка6+1626 Видели уже? Мобилизовывают инвалидов. Разрешил суд6+1576 ещё
Сейчас читают! Кирилл Буданов заявил+911 Даже без Банковой мы не сдадимся - Зеленский+551 А ваші родичі в доцифрову епоху збирали вирізки з газет?+451 Как мне самой приготовить такое вкусное печенье?+421 Чому деяких людей тут дратують опитування?+421 Соседи, и их придурошня собака, сил нет3+333 Не хочу племянника забирать к себе жить7+297