Котогосподиня• Изменено 04 февраля в 17:36
Декілька осіб у колективі проголосили себе головними
Це спільнота у соц мережах, де зібрались люди, які знають одне одного не перший рік. Загалом ця спільнота існує близько семи років. Але війна внесла своі корективи. Хтось виіхав за кордон, хтось перестав рідко писати через особисті проблеми (наприклад, в однієі дівчини чоловік безвісти пропав на війні і зі зрозумілих причин вона стала мало писати у групі). У багатьох чоловіки пішли на війну і та група була як невидима група підтримки, хоч і писали деякі рідко.
В іншоі дівчини чоловік почав зраджувати, вона ділилась своіми переживаннями в тій групі, відкрила свою
душу. Але пізніше розлучилась, почала багато працювати, через це не писала в групі.
Одного дня жінка з тієі спільноти почала писати всім адміністраторам, що пора ’чистити’ групу. Перетягла на свою сторону з десяток осіб (із 60!) і вони самовільно, не попереджаючи ’неугодних’, почистили групу.
Жінки, яких видалили, відчули себе так, ніби на них вилили відро помиів. Адже вони ділились сокровенним і та група була такою собі віддушиною, де дійсно була підтримка.
Самі активні та сильні продавили більшість, а більшість, як, вибачте, отара вівець, мовчки погодились.
Назад ніхто тих жінок вертати не хоче, адміни кажуть, що рішення остаточне. Нещодавно одна з жінок випадково зустріла у місті адміністратора групи і запитала, хто ім дав право розпоряджатись СПІЛЬНОЮ групою, на що та відповіла, що це було колективне рішення. Хоча це брехня, деякі дівчата, котрі лишились, просили повернути тих, кого було видалено.
Причина видалення - мовчанка.
Я розумію, що можна створити іншу групу і додати усіх бажаючих, але питання вище: хто дав право 5-7 особам розпоряджатись у ній ? Ясна річ, що після цього бажання бути у групі відпадає, але хочеться добитись справедливості.
Як би вчинили ви?
Причина видалення - мовчанка.
Як би вчинили ви?
Море Щастя• 04 февраля в 17:36
Я правильно розумію, це щось про пісочницю, де старші дітки вигнали плаксивих малюків?
Котогосподиня
• 04 февраля в 17:37
Ответ дляМоре Щастя
Не правильно. Вище прочитайте весь зміст.
Котогосподиня
• 04 февраля в 17:39
Уявіть, аби ви роками ділились про свої переживання, розповідали про свою родину, роботу, ділились особистими фотографіями. І з певних особистих причин перестали деякий час писати.
А вас би взяли і видалили без попередження зі Спільної групи, яка створювалась рівнозначними учасниками.
Люблю пиво• 04 февраля в 17:42
Ответ дляКотогосподиня
в чем проблему создать свою группу и добавить туда тех же участников, но без удаливших?
Захекалася читать• 04 февраля в 17:43
если попробовать не шутить, то чистка группы - норм практика. мертвые души не нужны. но перед чисткой обычно делают перекличку кто хочет остаться, и это правильно
Блондинка в Шоколаде• 04 февраля в 17:53
Ответ дляКотогосподиня
Навіщо ділитись особистим ще й без внонімів. Можна і тут поділитись. Нехай приходять на порадницю.
Я б іидалилась з групи . Хочете, можете їм гапослідок все висказати, вам буде легше
Клин_Кляйн• 04 февраля в 17:54
И что? Может там это нытье всех утомило уже. Сильно сомневаюсь, что все были бы против, иначе были постоянные баталии по этому поводу
Блондинка в Шоколаде• 04 февраля в 17:55
Думаю большинству пофиг, они туда и не заходят. Я так поняла вас удалили?
Ответ дляКотогосподиня
Вы делились ими с 60 посторонних вам людей. Их которых близкими были парочка. Это было ваше решение, выносить свою жизнь для всех. А 60 человек - это тьма.
Сплюшка• 04 февраля в 17:58
Ответ дляКотогосподиня
Не представляю. А муж ваш как реагировал на то, что вы личную жизнь вываливали левым людям?
Котогосподиня
• 04 февраля в 18:00
Ответ дляЗахекалася читать
Переклички не було. Видалили за 15 хвилин. Пройшлись по списку, хто мовчав того й прибрали.
Декілька дівчат побачили, що чистять групу і одразу відписали, що «ми тут, але не надто активні останнім часом». І їх також видалили, хоча вони про себе заявили у момент чистки.
Тобто якась Катя, Наталка та Світлана вирішили, що вони головні і мають право швиденько провести зміни.
Ответ дляКотогосподиня
а почему вы сами не можете удалить Катю, Наталку и Светлану? они админы?
Котогосподиня
• 04 февраля в 18:09
Ответ дляАnnеt
50 остальных промолчали? их тоже удалят теперь?
Не видалять, так як вони щось періодично пишуть. Вони, типу, пройшли перевірку
Котогосподиня
• 04 февраля в 18:10
Ответ дляАnnеt
Так. На початку коли групу створювали деякі взяли на себе відповідальність бути адміністраторами
Сегодня не целуюсь• 04 февраля в 18:11
Такая жизнь
Группировки сильнее
Кто наглее тот исправит балом
А такие как вы пережить не могут это. Забейте да и все.тоже мне проблему раздули
Группировки сильнее
Кто наглее тот исправит балом
З вишневого садка• 04 февраля в 18:27
Ответ дляКотогосподиня
Честно говоря не могу даже представить,чтоб я годами,хз с кем и зачем. Ну ладно, люди разные, но зачем держать в группе людей,которые молчат,а только смотрят чужие фото и читают о чужих переживаниях?
По теме,я давно знаю правило, админ всегда прав.
Котогосподиня
• 04 февраля в 18:43
Ответ дляЗ вишневого садка
Адмін може бути правий, якщо це його група та його ініціатива. А група була створена спільним рішенням. Просто хтось перший натиснув кнопку: «створити нову групу» і додав себе у адміни.
Котогосподиня
• 04 февраля в 18:44
Ответ дляСегодня не целуюсь
Такая жизнь
Группировки сильнее
Кто наглее тот исправит балом
Группировки сильнее
Кто наглее тот исправит балом
Це дійсно не проблема, але дещо неприємно через таку ситуацію.
З вишневого садка• 04 февраля в 18:45
Ответ дляКотогосподиня
Вы ничего не сделаете
Я такая - жду трамвая• 04 февраля в 22:16
Ответ дляКотогосподиня
Ну так соберите всех, кого удалили в свою группу. И проблема решена.
А так-то да, такое бывает. Особенно, когда у руля женщины, которым некуда девать энергию) А может вы не все рассказываете, или сама видите не всю ситуацию.
Котогосподиня
• 05 февраля в 01:20
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я перечитала переписку. Там саме з-за того, що деякі дівчата мовчали їх і видалили.
Звісно, створити нову групу можна, але тут суть в тому, чому хтось має створювати нову групу, прогинатися під інших.