дамаАмстердама• 03 января в 11:56
СЗ, хлопці з лав ЗСУ
Невже, це поголовно так?
3 й день на сайті і третій раз плюс мінус таке повідомлення. Ті рази скрін не робила, просто видалила с пар.
Тобто, я йому себе оголену по фото, та відео , флірт по переписці, спілкування, приїде чпокне і поїде собі на війну.
Тут читала не так давно також тему зхожу. Коли дівчина спілкувалась с хлопцем, який воює, флірт був по переписці, фото якісь вона йому слала, а потім він злився, перестав писати їй. На неї ще накинулись памʼятаю, що вона на солдата ображається. Не розумію, сому так преподносять воєнних хлопців, розумію, що вони захищають країну. Але відносяться вони до дівчат так собі.
Поросенка• 03 января в 11:58
А что нет так? Нормальное, вежливое сообщение. Четко обозначеная позиция что хочет человек. Или Вас сразу замуж должны звать? И интимная переписка не обязательно подразумевет голые фото в первом же письме
Забрызжу ядом• 03 января в 11:59
Думаю, на безкоштовних інтимфото все й закінчиться, зек подр..ь і все.
Столічна штучка• 03 января в 11:59
А что не так? Вы хотели, чтобы он написал, что увижу тебя, уйду в сзч и женюсь?
Відповів всім• 03 января в 11:59
да просто удаляйте и все. вам надо одно, ему другое .
все.
не сошлись характерами
все.
не сошлись характерами
Аристократка-тунеядка• 03 января в 12:00
В нього інших варіантів зараз немає, він чесно пише, які в нього вимоги. Ви йому чесно відповідаєте, що ви нє такая. Так пари і образуються, бо розуміють, що всіх все влаштовує. Ви що шукаєте на СЗ, побачення, кохання, інтим і в подальшому відносини не на один раз? Він от таке шукає, як написав.
Володарка мрій• 03 января в 12:01
Ответ дляПопразендовна
Удалено администрацией...
Это у вас на болотах нормальных людей нет
Пиши-пропало• 03 января в 12:01
Меня такое не устраивает, так и пишу.Потом желаю ему удачи в поиске и точка.
дамаАмстердама
• 03 января в 12:02
Ответ дляПоросенка
Так ніхто і не говорить , що в першому листі.
Але коли зайде мова про інтим, то думаю , це і буде закінчено фото потім.
Аристократка-тунеядка• 03 января в 12:03
Ответ дляПопразендовна
Удалено администрацией...
Поки ви смущаєтесь, люди зустічаються, проводять добре час, і навіть одружуються. А нормальних людей там більше, ніж будь де.
Весотехник• 03 января в 12:03
Та, нормально він пише все. Не розумію, Автор, вашого обурення. Інтимна переписка не означає, що ви йому маєте завтра кицю з біо-завивкою відправляти як згадана вами особа в інший темі. Або в ліжко з ним стрибати вже 20 січня.
дамаАмстердама
• 03 января в 12:04
Ответ дляПиши-пропало
Я також написала сьогодні вранці таке.
Але я не очікувала, таких повідомлень він хлопців , які служать. Ще може і жінка вдома чекає
Перша на селі• 03 января в 12:04
просто всушников сейчас идеализировали. Если бы вам написал такое обычный работяга, не военный, то все бы в один голос кричали заблокируй его, а этого всушника поддерживают, говорят адекватный парень ))
Will_Be...• 03 января в 12:05
Ответ длядамаАмстердама
Я також написала сьогодні вранці таке.
А чем те, кто служит, отличаются от тех, кто не служит? Напомню - ещё не давно, они были кем угодно - адвокатами, продавцами, менеджерами. пекарями и т.д. Не нужно приплетать сюда форму и судить людей по ней.
Аристократка-тунеядка• 03 января в 12:06
Ответ длядамаАмстердама
І що? Вам не підходить , попрощалися і далі сидіть чекайте того, хто з ходу скаже чекаю тебе у фраці біля театру з відром білих роз. Сексу не буде, бо ти нє такая же..
Лінива, не каюсь• 03 января в 12:06
Абсолютно адекватне повідомлення для СЗ. Чи Ви шукали випадкової зустрічі з тим єдиним, обмінявшись мимохідь поглядами, і кому зірвете свою квітку? В реальному житті Вам це не вдалося, тому прийшли на СЗ, там все лаконічніше. Люди не вийожуються, а відверто кажуть, що вони шукають. Вимикайте режим принцеси і включайтеся в процес пошуку
Ответ длядамаАмстердама
Я також написала сьогодні вранці таке.
А цивільних жінка на кухні товчеться, або на Совєтчиці сидить, поки вам строче той олень))))
Мандолина Бу• 03 января в 12:07
Напишите ему, что есть специальные сайты для интимной переписки, только там платно) Бесплатно нет)
люблю_тортики• 03 января в 12:07
Автор там проституток за собой возят спят с кем попало они все успевают, вы думали зсу святой)))) военный никогда святостью не отличался
Лінива, не каюсь• 03 января в 12:08
Ответ длядамаАмстердама
Я також написала сьогодні вранці таке.
А які хлопці служать? Їх туди по психотипу відбирають чи лоботомію роблять?
дамаАмстердама
• 03 января в 12:08
Ответ дляВесотехник
Та в тій темі дівчина писала, що вони спілкувалися довго по часу. Не пару днів.
Всі вони однакові там здається. Це якийсь тренд пішов у воєнних мені здається. За 3 дні, вже третій таке пропонує і всі в ЗСУ
сЛАдКОежКА• 03 января в 12:08
В повідомленні не бачу мови про ЗСУ. Служба може бути різною, да і написати можна будь-що.
Will_Be...• 03 января в 12:08
Ответ длялюблю_тортики
Угу, прям в окопы, под бомбы.
Свинья. конечно, болото найдет, но, чувствуется, что Вы далеки от темы.
дамаАмстердама
• 03 января в 12:08
Ответ дляПерша на селі
І я про це. Нічого поганого не хочу сказати про них. Але самі жінки ідеалізують
Ms. Доброта• 03 января в 12:09
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ви вірите всьому, що пишуть? :)
И я не понимаю, с чего автор взяла, что переписывается с ВСУшником. Только из того, что он написал?
Аристократка-тунеядка• 03 января в 12:09
Ответ длядамаАмстердама
А ви хочете в тій клоаці сидіти, і нормального мужика знайти? Це рідкість. Прийдеться щебень перебрати, щоб знайти свій сапфір))
Весотехник• 03 января в 12:09
Ответ дляМандолина Бу
Припускаю, що він шукає відносин, а не контенту. У військових точно є гроші і на онліфанс, і на платні офлайн послуги. СЗ і переписки то зайвий клопіт якщо ціль тільки разовий інтим чи фото як на мене.