Угги в горошек• 04 февраля 2025

В Киеве по направлению в больнице делают бесплатно операцию пенсионеру?

Женщина пенсионер операция по гинекологии.
Кудлата хмаринка• 04 февраля 2025
Теоретично, так, а от як насправді...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 февраля 2025
Теоретически да,а на практике никто бесплатно не будет делать и не делает
ЖонДуан• 04 февраля 2025
Операція може бути, а реабілітація, розходніки якщо потрібно, ліки після ща ваш рахунок.
Печенюшка• 04 февраля 2025
Что за операция? Экстирпацию -да, сетку вряд ли
Вільний митець• 04 февраля 2025
Якщо пенсіонер киянин, то можливо. Якщо ні- то навряд.
Вільний митець• 04 февраля 2025
Диверсификация• 04 февраля 2025
Ответ дляВільний митець
Доктор решает, с кого можно потребовать…
Ду да ду да ду• 04 февраля 2025
Мама пенсіонерка, гінеколог давала направлення в пологовий, зробили і впринципі гроші не вимагали. Я сама дала, але символічну суму, бо лікар не дуже пояснив що робили і я думала що це діагностична і буде ще одна операція.