Анонимушка• 04 февраля в 18:55

Кто живет в Румынии - расскажите: как вам?

Расскажите, где именно живете и как Вам качество жизни) Планирую переезд, хочу рассмотреть страну на постоянное место проживания.
Живчик-счастливчик• 04 февраля в 19:03
А потім отримаєте (або купите) румунське громадянство та поїдете пити каву в Ялті, але вже без нас? Ні, не підходить, давайте разом, підемо складним шляхом.
Галя із Дарниці• 04 февраля в 19:08
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А що там так просто отримати громадянство?
Живчик-счастливчик• 04 февраля в 19:10
Ответ дляГаля із Дарниці
Чого не зробиш заради кави в Ялті. Неповторний смак та аромат.
Той шлях, який нам рекомендують у телевізорі, ще складніший
Галя із Дарниці• 04 февраля в 19:15
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А можна пояснювальну бригаду? Щось я не в темі... Яким боком Румунія до кави в Ялті? Пам´ятаю, Баканов обіцяв нам каву в Ялті ще в 2023 році
ЗдесяЯ• 04 февраля в 19:21
Я в Румунії. Нормально тут) є все для комфортного життя
Живчик-счастливчик• 04 февраля в 19:21
Ответ дляГаля із Дарниці
Громадяни Румунії, як і багатьох інших країн, можуть безперешкодно попити каву в Ялті будь-якої миті. Нам багато чого обіцяли, і не лише Баканови та Буданови, така у них робота.
Галя із Дарниці• 04 февраля в 19:26
Ответ дляЖивчик-счастливчик
А громадянам інших країн попити кави в Ялті зась?
Живчик-счастливчик• 04 февраля в 19:27
Ответ дляГаля із Дарниці
Румунії, як і багатьох інших країн.
Ду да ду да ду• 04 февраля в 19:41
Ответ дляЗдесяЯ
А кем вы работаете? Как там с работой вообще?
ЗдесяЯ• 04 февраля в 19:50
Ответ дляДу да ду да ду
Я віддалено працюю, не підскажу тут, але думаю що не дуже з роботою, особливо без мови
автор Анонимушка • 04 февраля в 20:31
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Что-то я не поняла, при чем Ялта к Румынии?
автор Анонимушка • 04 февраля в 20:32
Ответ дляЗдесяЯ
Вот у меня тоже удаленка, говорят, Румыния отличная по цене-качеству
Миссис Буркул• 04 февраля в 20:45
Ответ дляАнонимушка
Правду говорят
ЗдесяЯ• 04 февраля в 21:11
Ответ дляАнонимушка
Так, це прадва. Аренда адекватна. Але багато старого фонду, не дуже.